Чому набухає груди

% Кім Рокотов, автор JustLady. % % %
������ �������� �����
% З даним явищем найчастіше жінки стикаються перед менструацією. Пояснюється це гормональними змінами, які протікають в цей період в організмі. Крім того, збільшення чутливості грудей іноді може виникати внаслідок стресу, прийому деяких лікарських препаратів, утворення пухлин. У будь-якому випадку, цей процес не можна залишати без уваги.
% Статті за темою «Чому набухає груди» %
Чому набухає груди
% Чому набухає груди %
Чому набухає груди
% Як зберегти груди під час вагітності %
Чому набухає груди
% Збільшення розміру грудей без операції: міф чи правда? %
Чому набухає груди
% Маски для волосся з хліба %
% Після того як менструальний цикл остаточно встановиться, набухання грудей зазвичай відбувається лише в певні часові періоди (якщо немає гормональних проблем). Проте при появі стійких хворобливих відчуттів краще відразу звернутися до мамолога - фахівця, який займається даними питаннями.%

Набухання грудних залоз може виникати і внаслідок вагітності. У цей період відбувається підвищене вироблення гормонів, які відповідають за ріст молочної залози. Особливий дискомфорт відчувається в першому триместрі і в перші післяпологові дні. Однак після припинення грудного вигодовування все проходить. Якщо ж з'являються темні виділення із сосків або больові відчуття з ущільненнями - обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Застій рідини в грудях також може викликати її набухання. Причинами такого явища можуть виступати гормональні зміни, спосіб життя і харчування. До затримці рідини призводить надмірне захоплення кавою, жирної і солоної їжею, відсутність фізичних навантажень.

Зверніть увагу на бюстгальтер, який ви носите. Цей предмет білизни може призвести до застійних явищ і порушення циркуляції крові. Відбувається це, якщо річ не відповідає вашому розміру, містить в собі грубі кісточки або впивающиеся в тіло вставки. Нижня білизна має бути достатньо вільним, не викликати відчуття здавленості.

Прийом будь-яких лікарських засобів може викликати набухання грудей. Якщо ви виявили цей зв'язок - проконсультуйтеся з лікарем. Можливо, він призначить вам діуретики для позбавлення організму від зайвої рідини.

Вживання гормональних контрацептивів також може провокувати подібне явище. Проконсультуйтеся з гінекологом щодо зміни таблеток.

Поява припухлості може сигналізувати про мастопатії - доброякісних новоутвореннях в молочних залозах. Вони, як правило, не становлять небезпеки для життя, але контролювати їх зростання і проводити своєчасне лікування під контролем фахівця необхідно.

Іноді припухлість говорить і про такий грізний захворюванні, як рак молочної залози. У даному випадку поряд з набряком часто спостерігаються різного роду ущільнення, спотворення нормальної форми грудей (западини, шишки), кров'янисті виділення з соска. При виявленні подібних симптомів потрібно якомога раніше звернутися до мамолога.

Теги: груди, заліза, молочна, причина, набухання

Як лікувати гіпертиреоз

% Rakot_vlz, автор JustLady. % % %
��� ������ �����������
% Лікуванням будь-яких захворювань щитовидної залози повинен займатися тільки лікар-ендокринолог. Самостійне лікування гіпертиреозу, і вже тим більше застосування «народних засобів» неприпустимо. Лікарі сьогодні використовують три методи в лікуванні гіпертиреозу: хірургічний - видалення ураженої частини залози в ході операції, консервативний - використання спеціальних фармакологічних засобів, та променевої - лікування радіоактивним йодом.
% Статті за темою «Як лікувати гіпертиреоз» %
Як лікувати гіпертиреоз
% Як лікувати щитовидну залозу %
Як лікувати гіпертиреоз
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати гіпертиреоз
% Як лікувати гормональний збій %
Як лікувати гіпертиреоз
% Як лікувати хвороби нігтів %
% Загальні методи
% Незважаючи на те, що лікування гіпертиреозу народними засобами лікарями не вітається, існують немедикаментозні методи, що поліпшують самопочуття хворих при цьому захворюванні. Насамперед, це дієта, що виключає потрапляння в організм алкоголю та інших токсинів. Крім того, обмежується споживання м'ясних продуктів. В іншому раціон повинен бути повноцінним.%

Сприятливо впливає на перебіг захворювання перебування в санаторіях і центрах реабілітації. Лікарі радять відвідувати такі центри не рідше 1 раз в 8-10 місяців. У санаторіях значно знижується вплив стресових ситуацій повсякденного життя, який грає велику роль у розвитку гіпертиреозу.

Консервативне лікування гіпертиреозу
% Медикаментозне лікування спрямоване на зниження вироблення гормонів залози. З цією метою застосовують антитиреоїдні препарати, переважно тиоурацил. Ефективність цього лікування в короткостроковому періоді досить висока, проте стійка ремісія виникає лише у третини хворих.

Препарати спочатку призначають у високих дозах - до 100 мг тиреостатика на добу. Еутиреоїдного стан - нормалізація рівня гормонів - настає приблизно через 5 тижнів. Після цього лікування гіпертиреозу продовжують тими ж препаратами, але вже в підтримуючих дозах - до 10 мг на день.

Хірургічне лікування гіпертиреозу
% Для призначення операції існують суворі показання. До них, насамперед, належать наявність в залозі вузла і розростання якої-небудь ділянки залози. Розмір щитовидної залози визначають за вираженості зоба. При третій стадії зоба, тобто, коли він видно і прощупується, призначається операція. Крім того, операцію призначають при рецидив тиреотоксикозу після курсу консервативної терапії, або непереносимості цих препаратів.

Найчастіше хірургічне лікування тиреотоксикозу проводять за методом Миколаєва. Видаляють більшу частину залози, залишаючи ділянку обсягом не більше 3 мл. Однак проводити операцію при підвищеному рівні гормонів не можна, тому їх надлишок попередньо компенсують.

Лікування гіпертиреозу йодом
% Радіойодтерапією поширена в Росії набагато менше, ніж у європейських країнах. Тим не менш, деякі клініки використовують цей дорогий метод. Полягає він у тому, що пацієнт приймає капсулу з радіоактивним йодом, який накопичується в клітинах щитовидної залози, пошкоджуючи їх.

Таким чином, щитовидна залоза фактично перестає виробляти гормони, недолік яких компенсується їх замісною терапією. Ефективність цього методу досягає 90%, а якість життя від необхідності довічного прийому гормонів знижується незначно.

Теги: засіб, лікування, тиреотоксикоз, гіпертиреоз

Як лікувати кісту на яснах

% Kirov, автор JustLady. % % %
��� ������ ����� �� ������
% Кіста на яснах являє собою порожнинне утворення, яке заповнюється рідиною. Захворювання може бути не відразу виявлено, тому що найчастіше не завдає болю і дискомфорту.
% Статті за темою «Як лікувати кісту на яснах» %
Як лікувати кісту на яснах
% Як лікувати кісту на яснах %
Як лікувати кісту на яснах
% Гінгівіт - все про хвороби ясен %
Як лікувати кісту на яснах
% Як лікувати молочницю %
Як лікувати кісту на яснах
% Як лікувати хвороби нігтів %
% Причиною появи захворювання є інфекція, яка проникає в травму на яснах або з кров'ю при наявності інфекційного захворювання. Освіта кісти - це захисна реакція людського організму на потрапляння бактерій. За рахунок утворення капсули інші тканини зуба захищені від інфекції.%

Існує два види лікування кісти: терапевтичний і хірургічний. При хірургічному втручанні проводиться операція на корені зуба. Завданням процедури є видалення кісти разом з верхівкою кореня зуба, зуб при цьому зберігається.

Терапевтичний метод лікування включає в себе маніпуляції по очищенню каналу, пломбування спеціальними пастами. Лікування займає тривалий час і вимагає повтору після рентгенівського знімка.

Різновидом безоперационного методу лікування є депофорез, який являє собою очищення всіх каналів ураженого зуба. Процедура полягає у введенні в розширений канал гідроксиду міді-кальцію. Досить 2-3 сеансів для повного знищення вогнища інфекції.

Існують і народні засоби лікування кісти на яснах.

Полощіть рот розчином солі або відварами лікарських трав. З лікарських трав найбільш ефективні ромашка, календула, евкаліпт, шавлія, деревій. Візьміть 2 столові ложки будь-якої трави і залийте 1 склянкою окропу. Процедуру повторюйте до усунення хворобливих відчуттів.

Ефективно допомагає зняти біль натирання ясна часником. Можна дрібно нарізати зубчик часнику і розсмоктувати протягом 30 хвилин. Дія обумовлена ​​тим, що в часнику містяться фітонциди, які пригнічують інфекцію.

Після усунення дискомфорту слід звернутися до стоматолога для призначення відповідного лікування. Це дозволить зберегти зуб і позбутися від інфекції в організмі.

Теги: кіста, зуб, ясна, освіту, лікування, метод