Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика

% Nikolaeva Oks, автор JustLady. % % %
���������: ��������, �������, ������������
% Дисплазія кульшового суглоба - це порушення формування його кістки і хрящів в період внутрішньоутробного розвитку, що призводить до порушення опорно-рухової функції кінцівки. Найчастіше цією недугою страждають дівчатка і діти, що перебувають в утробі в сідничному передлежанні.
% Статті за темою «Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика» %
Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика
% Карієс. Лікування та профілактика %
Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика
% Профілактика варикозу %
Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика
% Остеопороз і його профілактика %
Дисплазія: ознаки, лікування, профілактика
% Профілактика остеопорозу %
% Причин виникнення даного захворювання декілька. Ними можуть бути інфекційні хвороби мами, перенесені під час виношування плоду, ендокринні порушення, дефіцит мікроелементів та вітамінів, особливо кальцію, а також спадковість. Лікарі розрізняють 3 ступеня формування вивиху стегна. Перша - дисплазія, головка стегна розташовується в западині, але знаходиться нижче або вище звичайного. Друга - підвивих, головка там же, де і при першій стадії, але знаходитися вище, ніж при дисплазії. Третя стадія - вивих. При цьому головка стегна іде за межі западини.%

На успішне позбавлення від цього захворювання можна сподіватися тільки при ранній діагностиці та адекватному лікуванні. Ознаками можна вважати виявлення несиметричних складочок на сідницях і стегнах, їх різна кількість. Викладіть малюка на живіт, зведіть ноги разом. Обмеження відведення стегон, також можна вважати симптомом хвороби. Покладіть дитину на спину, зігніть ноги в коліні і тазостегновому суглобі, розведи в сторони (жабою). Кут розведення повинен бути не менше 90 градусів. Симптом «Клацання». У цьому випадку, якщо ви розведете ноги «жабою», буде чути клацання. Зверніться до лікаря, якщо одна нога коротша за іншу, коліна знаходяться на різному рівні.

При ранньому виявленні і не сильно вираженої патології лікування можна обмежити широким сповиванням немовляти. При більш важких видах використовують спеціальні шини-розпірки та інші пристосування, застосовують гіпсування. Проводиться ЛФК, фізіотерапія, масаж. Коли присутні дуже сильні порушення, показано оперативне лікування. У будь-якому випадку, необхідно регулярно відвідувати лікаря, не варто займатися самолікуванням, виключіть походи до різних костоправа.

Профілактикою дисплазії в першу чергу є попередження патологій матері під час вагітності, а також своєчасне відвідування лікаря-ортопеда.

Теги: суглоб, лікування, дисплазія, ознака, профілактика

Запалення придатків: як не допустити загострення

% Atlanta, автор JustLady. % % %
���������� ���������: ��� �� ��������� ����������
% Запалення придатків досить неприємний недуга, який супроводжується сильними больовими відчуттями в нижній області живота, ниючі болями в попереку і загальним нездужанням. Це захворювання, як, втім, і будь-яке інше, легше запобігти, ніж згодом лікувати.
% Статті за темою «Запалення придатків: як не допустити загострення» %
Запалення придатків: як не допустити загострення
% Як попередити запалення придатків %
Запалення придатків: як не допустити загострення
% Запалення сідничного нерва: симптоми і лікування %
Запалення придатків: як не допустити загострення
% Весняне загострення %
Запалення придатків: як не допустити загострення
% Як впоратися з весняними загостреннями %
% Слідкуйте за своїм станом. При сильних болях внизу живота або нерегулярних менструальних циклах вам слід звернутися до лікаря. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням.%

Щоб придатки не турбували вас, слід в першу чергу берегти себе. Відомо, що найчастіше в запаленні придатків винні інфекції, що передаються статевим шляхом. Ретельно вибирайте собі статевого партнера і користуйтеся бар'єрними засобами контрацепції.

Приховані статеві інфекції діють як бомба сповільненої дії. Бактерії, потрапляючи в організм, призводять до запалення придатків. Не кожна жінка знає про наявність такої інфекції у своєму організмі. Тому перевірте себе: зверніться до гінеколога, здайте аналізи. Якщо у вас виявиться прихована статева інфекція, то пройдіть курс лікування, який вам призначить лікар-гінеколог.

Раз на шість місяців здавайте в клініці мазок на мікрофлору та інші інфекції.

Правильно підбирайте засоби гормональної контрацепції, щоб уникнути небажаної вагітності, тому хірургічні аборти збільшують вірогідність інфекції. Але якщо небажана вагітність наступила, і ви твердо вирішили, що не збираєтеся народжувати, намагайтеся уникати хірургічного методу переривання вагітності, зупиняйте ваш вибір на безопераційне втручанні у вигляді міні-абортів.

Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Приймаючи душ, обмивайте статеві органи «спереду назад», щоб не занести різні інфекції з кишечника, які можуть призвести до такого захворювання як кольпіт.

Одягайтеся по погоді. Завжди тримайте в теплі ноги і поперек. Від переохолодження ослаблений імунітет пропускає у ваш організм інфекцію.

Як це не дивно звучить - правильно харчуйтеся. Чи не налягайте на чай і каву, відмовтеся від гострої їжі. Щодня на сніданок їжте каші і не забувайте про овочі. Пийте більше рідини.

Пам'ятайте, що запущене запалення придатків і його запізніле лікування може призвести до безпліддя.

Теги: біль, придаток, лікар, запалення, загострення, недуга

Ниркова недостатність у малюків до року

�������� ��������������� � ������� �� ����
% Ниркова недостатність у малюків до року, яка з'являється у дітей в періоді новонародженості, стає найчастіше результатом вроджених або спадкових захворювань судин, тканини нирок або сечовивідних шляхів.
% Статті за темою «Ниркова недостатність у малюків до року» %
Ниркова недостатність у малюків до року
% Як лікувати ниркову недостатність %
Ниркова недостатність у малюків до року
% Як лікувати хворобу нирок %
Ниркова недостатність у малюків до року
% Як визначити лактозною недостатність %
Ниркова недостатність у малюків до року
% Як лікувати лактозною недостатність %

До захворювань нирок можуть призводити багато спадкові захворювання, які вражають ниркову паренхіму або судини нирок. До цих захворювань можна віднести такі вроджені синдроми як нефрокальциноз, синдром Альпорта (що виявляється ураженням нирок і глухотою) нирковий туберозний склероз.

Вроджені захворювання нирок проявляються у дитини в періоді внутрішньоутробного розвитку, але вони можуть стати причиною розвитку гострої і хронічної ниркової недостатності. Набуті захворювання у маленьких дітей, такі як гемолітична хвороба новонароджених або сепсис, призводять до гострої ниркової недостатності.

Незважаючи на різноманіття причин, які призводять до розвитку ниркової недостатності у малюків до року, всі ці захворювання рано чи пізно призводять до вираженого порушення ниркової функції. Всі ці зміни вимагають негайного вжиття заходів, які дозволяють уповільнити розвиток явищ інтоксикації.

Спільним для всіх маленьких дітей, у яких розвивається ниркова недостатність, є те, що всі ці діти дуже сильно відстають у розвитку від своїх здорових однолітків. Грудні діти із захворюваннями нирок гірше набирають вагу і повільніше ростуть, у них дуже висока ймовірність розвитку помітних викривлень кісток скелета. Часто у дітей розвиваються симптоми, які характерні не тільки для ниркової недостатності, у цих дітей часто розвивається виражене зниження імунітету, яке провокує розвиток гнійних інфекцій.

Лікування цих ускладнень у пацієнтів такого маленького віку ускладнюється тим, що багато антибіотики для маленьких дітей до року не можна застосовувати саме тому, що вони можуть надавати шкідливу дію на ниркові тканини.

Саме тому завданням лікарів і батьків пацієнтів з нирковою недостатністю, яким не виповнилося ще роки, стає своєчасне встановлення діагнозу, вжиття заходів до лікування (якщо це можливо), до профілактики розвитку ускладнень і до лікування явищ інтоксикації, яка неминуче виникає, якщо не виконувати перераховані рекомендації.

Теги: малюк, рік, недостатність