Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості

% Людське око - дуже складне і тонкий пристрій, з яким потрібно дбайливо поводитися. Але часто нам ніколи про це замислюватися - безліч паперів, які потрібно заповнити, довге сидіння за комп'ютером вдома і на роботі, читання, лежачи на дивані, найчастіше при поганому освітленні, і як результат - короткозорість. Звичайно, можна піти до окуліста і просто виписати окуляри. Але жіночий журнал JustLady радить почекати з окулярами і спробувати відновити зір природним шляхом за допомогою спеціальних вправ для очей при короткозорості.
% Статті по темі «Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості » %
Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості
% Гімнастика для очей при короткозорості %
Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості
% Як вибрати вітаміни для очей при короткозорості %
Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості
% Як відновити зір при короткозорості %
Лікування короткозорості. Вправи при короткозорості
% Чим відрізняється міопія від короткозорості %

У рубриці Здоров'я: далекозорість вправи, вправи для очей при далекозорості

Як показує практикалікування короткозорості вправами метод досить ефективний, особливо якщо робити вправи щодня. Тут варто взяти до уваги, що ваш зір погіршився не за один день, а значить, негайних результатів від спеціальнихвправ при короткозорості очікувати було б нелогічно.

Вправа при короткозорості. Розслаблення

Як і будь-яку іншу гімнастику,вправи для очей при короткозорості слід починати з розминки, а саме з розслаблення.

1. Сидячи на стільці або стоячи, дивіться прямо перед собою, найкраще у вікно, на який-небудь далекий об'єкт. При цьому очі не напружуйте, дивіться 3 секунди. Потім виставте палець руки і відведіть його приблизно на 30 см від очей. Переведіть погляд на нього, затримайтеся на 3 секунди. Палець опустіть і знову подивіться вдалину. Повторіть вправу 10 разів. Те ж саме можна зробити, намалювавши крапку на вікні і переводячи погляд з неї на віддалений об'єкт за вікном.

2. Витягніть палець і відведіть руку подалі від себе. Сфокусуйте зір на кінчику пальця і ​​стежте за ним, то, підсовуючи його до носа, то видаляючи на відстань витягнутої руки. Повторіть 10 разів.

3. Сядьте зручно, розслабтеся і повільно дихайте. Також повільно переводите погляд, як би малюючи очима вісімку. Зробіть по 5 разів на всіх напрямках: зверху-вниз, знизу-вгору, праворуч-ліворуч і, навпаки, по діагоналі.

4. Виставте палець, відсуньте руку від себе на 30 см. Дивіться на палець обома очима 5 секунд, закрийте одне око, а іншим дивіться ще 5 секунд, потім знову обома очима, іншим оком. Зробіть 10 разів.

5. Праву руку витягніть вперед і відставте великий палець, дивіться на нього 5 секунд. Відведіть руку вправо, стежачи за переміщенням очима, але, не повертаючи голови. Виконайте 5 разів, потім виконайте те ж самої з іншою рукою.

6. Не рухаючи головою, подивіться в лівий нижній кут, переведіть погляд вправо вгору, потім вправо вниз і перемістіть погляд вліво вниз. Зробіть 6 разів, а потім ще стільки ж, але у зворотному напрямку.

Вправи для очей при короткозорості для поліпшення зору

Тепер можна приступати до комплексу для поліпшення зору.

1. Стоячи або сидячи, порухайте очима вправо-вліво 6 разів.

2. Виконайте руху обома очима вгору-вниз 6 разів.

3. Зробіть кругові рухи очима спочатку за годинниковою стрілкою, потім у зворотному напрямку. У кожну сторону виконайте по 6 обертань.

4. У швидкому темпі моргайте очима. Повіки потрібно сильно стискати, а потім також сильно розкривати очі. Виконуйте якомога швидше й сильніше по 6 разів.

5. Робіть рухи очима по діагоналі. Спочатку опустіть погляд вліво-вниз (головою не рухайте), а потім переведіть його вправо-вгору. Зробіть 6 разів і виконайте руху вправо-вниз - вліво-вгору ще 6 разів.

6. Тепер зведіть очі до перенісся і розведіть назад 6 разів. Якщо важко зробити це довільно, наблизьте до кінчика носа палець і подивіться на нього.

7. Кілька секунд часто поморгайте очима без додаткових зусиль.

8. Тепер зробіть варіант вправи «погляд перед собою - погляд у далечінь». Найкраще, знову ж таки, вправлятися у вікна. Для розглядання зблизька можна вибрати об'єкт, що знаходиться безпосередньо відразу за склом на рівні очей, або наклеїти що-небудь на скло (наприклад, шматочок паперу), для погляду удалину підійде будь-який об'єкт. На цей раз ви не будете швидко переводити погляд з однієї точки на іншу. Ваше завдання присвятити якийсь час розглядання деталей на предмет поблизу і постаратися якомога краще, гарненько напружуючи зір, розглянути об'єкт вдалині.
% Повторіть 6 разів.

Вправи для лікування короткозорості на розслаблення можна і навіть потрібно робити кілька разів протягом дня тим, хто працює за комп'ютером або багато читає, пише. Якщо у вас немає короткозорості, така профілактика допоможе її уникнути.

За твердженням медиків,лікування короткозорості вправами дає непогані результати після декількох місяців застосування. А хворі, які зайнялисявправами для очей при короткозорості на ранніх стадіях короткозорості, навіть домагалися повного відновлення гостроти зору.

Так що, все у ваших руках. Пам'ятаєте, як і при будь-якому тренуванні, тут важлива регулярність занять і, звичайно, віра в хороший результат.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: дієта, зарядка, протокол, вправа, вітамін, гімнастика, виправлення, лікування, далекозорість, короткозорість, внесення, міопія

Як промивати ніс фурациліном

% Yulia Ru, автор JustLady. % % %
��� ��������� ��� �����������
% Фурацилин - це відоме протимікробний засіб, за допомогою якого можна впоратися навіть з бактеріальною інфекцією. Найчастіше його використовують для обробки ран, однак він не менш ефективний при лікуванні захворювань ЛОР-органів, зокрема, нежиті. Правда, на швидке одужання можна сподіватися лише в тому випадку, якщо процедура промивання носа буде виконана правильно.
% Статті за темою «Як промивати ніс фурациліном» %
Як промивати ніс фурациліном
% Як промивати ніс фурациліном %
Як промивати ніс фурациліном
% Лікування аденоїдів народними засобами %
Як промивати ніс фурациліном
% Алергія на квіти: як з'являється, симптоми і профілактика %
Як промивати ніс фурациліном
% Як прибрати синці під очима %
% Промивання носа ефективно не тільки для лікування вірусного нежитю. Фурацилин також використовується як допоміжний засіб при гаймориті і фронтите. Правда, в цьому випадку шлях до повного одужання займе набагато більше часу, та й навряд чи вдасться перемогти хворобу одними лише промиваннями.%

Для промивання носа краще використовувати аптечний розчин фурациліну. Однак при його відсутності можна приготувати лікувальний засіб самостійно. Фурацилин дуже погано розчиняється у воді, тому слід попередньо подрібнити таблетку до порошкоподібного стану. Засипте отриманий порошок в гарячу кип'ячену воду (100 мл) і почекайте близько години, перш ніж приступити безпосередньо до процедури. За цей час таблетка повинна остаточно розчинитися у воді, але краще все ж процідити готовий розчин перед використанням.

Перед промиванням краще висякатися, щоб слиз не перешкоджала проникненню розчину вглиб носа. Під час процедури дивіться вперед, не закидаючи голову і не повертаючи її убік. В іншому випадку рідина може потрапити в євстахієву трубу. Як правило, це веде до запалення середнього вуха. Дане ускладнення частіше за інших виникає саме при неправильному промиванні носа.

Наберіть в шприц 5 мл фураціліновая розчину. Натискайте на поршень так, щоб рідина під тиском потрапила в ніздрю. Повторіть процедуру, але вже з другої ніздрів. Бажано виконувати промивання носа над раковиною, так як надлишки рідини неминуче будуть витікати. Після закінчення процедури висякаєтеся ще раз.

Для лікування нежиті за допомогою промивання носа фурациліном буде потрібно 2-4 дні, в кожен з яких потрібно буде провести 5-6 процедур. Гайморит і фронтит лікуються довше - 7-10 днів.

Теги: ніс, нежить, розчин, лікування, фурацилін, промивання