Як побороти страх перед пологами

��� �������� ����� ����� ������
% Страх перед пологами дуже поширений серед очікують додавання жінок. І навіть той факт, що жінки народжують з тих самих пір, як на Землі з'явилися люди, не переконує їх. Вони впевнені, що не зможуть впоратися з нестерпним болем, і ще більше накручують себе. Найчастіше в цьому винні страшні розповіді подруг про всепоглинаючу і нестерпного болю, іноді їх вражають сцени пологів з фільмів, де жінки волають на весь пологовий будинок і б'ються в конвульсіях. Чим ближче день Х, тим більше нервує жінка. Журнал JustLady розповість, як побороти страх перед пологами, як підготуватися до цієї важливої ​​події і позбутися від паніки.
% Статті за темою «Як побороти страх перед пологами» %
Як побороти страх перед пологами
% Як побороти страх в літаку %
Як побороти страх перед пологами
% Як побороти страх перед польотом %
Як побороти страх перед пологами
% Як побороти страх перед стоматологом %
Як побороти страх перед пологами
% Як побороти страх перед чоловіками %

Жінка, яка кілька місяців носить майбутнього малюка під серцем, звикається зі своїм становищем, але от питання про пологи навівають сумніви і страхи. Вони запитує себе: «Чи зможу я винести цю біль? Чи все у мене пройде нормально? Адже у мене все не як у людей, раптом і в цей раз все піде не так ...? ».

Постарайтеся налаштувати себе на інший лад. Адже пологи - це чергова сходинка у житті, тільки більш важлива і відповідальна, ніж інші. Думайте про те, які прекрасні почуття та емоції принесе у ваше життя довгоочікуваний малюк. Коли ви вперше візьмете його на руки, всі ваші страхи, біль і хвилювання залишаться в минулому, а все, що вас буде чекати - любов і щастя у вигляді новонародженої дитини.

Найбільшийстрах перед пологами пов'язаний з тим, що жінка чекає дикої і нестерпного болю. Так, у кожної жінки пологи проходять по-різному, і більшість дійсно відчувають больові відчуття. Але ж можна поміняти своє ставлення до неї. Ви повинні зрозуміти, що вам потрібно лише перетерпіти момент сильного болю, і скоро все пройде, на світ з'явиться малюк, і ви про неї зовсім забудете. Напевно ви себе переконали, що біль нескінченна і нестерпна - зовсім ні, ніж вона інтенсивніше, тим швидше вона пройде. Зрештою, озирніться навколо, і ви побачите щасливих мам, які посміхаються, сміються, радіють життю і зовсім не згадують про тих неприємних відчуттях, що вони пережили.

Більшість жінок самі викликають у себестрах перед пологами, Тому що накручують і налаштовують себе на те, що вони будуть терпіти жахливі муки. У підсумку так все і відбувається. Щоб не допустити такого, щоб пологи пройшли гладко і без паніки, жінці потрібно свідомо підходити до цього процесу: бажано досконально дізнатися про те, що відбувається з жінкою під час пологів. Якщо виробити в собі спокійне ставлення до народження дитини, то це дозволить подолатистрах перед пологами і звести біль до мінімуму. Жінкам дуже корисно походити на курси для вагітних: поспілкуватися з іншими майбутніми матусями, обговорити свої проблеми, розповісти про свої страхи і т.д. На таких курсах жінок навчають техніці дихання, показують найкращі родові пози. Також в таких групах можна займатися йогою для вагітних, що дуже корисно і для тіла, і для психіки.

Якщо ви думаєте про те,як побороти страх перед пологами, То припиніть слухати страшилки про те, що відбувалося в інших. Не треба себе заздалегідь налаштовувати на погане! Замість цього психологічно налаштовуйте себе на легкі і прості пологи. Емоційна підготовка до пологів не менш важлива, ніж фізична. Чим краще ви себе підготуєте, ніж спокійніше і впевнені ви будете, тим легше пройдуть пологи. Пам'ятайте, що страх сковує і утрудняє пологи, а тому вам буде набагато складніше.

Тому ходите на групові заняття, займайтеся спеціальними вправами або аквааеробікою для вагітних. Подвійна користь - вправи посприяють хорошому самопочуттю, ви знайдете нових друзів, станете ставитися до пологів більш впевнено і спокійно. Словом, одні плюси. Журнал JustLady рекомендує своїм читачкам в положенні регулярно займатися йогою і релаксацією, ви повинні відігнати від себе страхи і навчитися розслаблятися. Що стосується тривалості заняття, то навантаження повинна бути мінімальною - цілком достатньо 15 хвилин на день, щоб поборотистрах перед пологами.

Під час пологів намагайтеся менше думати про себе, адже головне - самопочуття вашого малюка, адже йому набагато страшніше, ніж вам. А що буде, якщо він відчує ще й мамин страх? Якщо ви будете панічно боятися, вашому малюкові буде важко переносити народження, адже він і так відчуває стрес. Зберіться, спрямуйте всі вашу увагу на те, щоб допомогти малюкові, і тоді він відчує ваш емоційний настрій і краще перенесе народження.

І наостанок від JustLady: кілька приводів не боятися пологів

• Так, пологи - це боляче і складно, але це проходить. Ви, як і ваша мама, бабуся, прабабуся, як мільйони жінок у всьому світі, зможете їх подолати. Страшно, коли біль сигналізує про якусь проблему в організмі. Але при пологах біль - природна фізіологічна реакція. Так що, не бійтеся її, перетерпить. Пам'ятайте, що все йде так, як і повинно йти.
% • Ви вже стільки пережили заради свого малюка, стільки перетерпіли - виношували його, берегли. Так невже ви здастеся на самому фініші? Повірте в себе і свою волю!
% •Як побороти страх перед пологами? Пам'ятайте, що ви не одні - вам нададуть кваліфіковану допомогу і знайдуть вихід в будь-якій ситуації. Виберіть такого лікаря, якому можна сліпо довіряти, тоді і ніяких страхів не буде.

Отже, ви змогли стійко перенести вагітність, ви виносили свого малюка, ви впевнені в собі і спокійні. Надійний доктор чекає вас, щоб допомогти малюкові з'явитися на світ. Ви знаєте, де, коли і з ким будете народжувати, ви чекаєте - не дочекаєтеся свого дорогоцінного дитини. Вам залишилося лише зібрати свою волю, щоб якомога легше і швидше народити. Жіночий журнал JustLady бажає вам вдалих пологів!

 Аліса Терентьєва
% Жіночий журнал JustLady

Теги: рід

Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка

% Христина Удалова, автор JustLady. % % %
������ � ������������: ���� ��� ���� � ������
% Нефрит являє собою захворювання, яке супроводжується запаленням ниркової тканини і сечовивідних шляхів. Воно може бути гострим або хронічним. У другому випадку нефрит представляє велику небезпеку, остільки часто ускладнюється під час вагітності і може призвести до дисфункції нирок.
% Статті за темою «Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка» %
Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка
% Сечогінні трави і протипоказання до застосування %
Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка
% Стимуляція пологів %
Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка
% Хворі нирки при вагітності %
Нефрит і вагітність: ризик для мами і малюка
% Фолієва кислота і вагітність %

Нефрит з усіх захворювань сечовидільної системи у вагітних зустрічається частіше. Його переносять близько 10 відсотків жінок. Це пов'язано з тим, що під час вагітності тонус нирок, сечового міхура, сечоводів знижений, що сприяє легкому проникненню інфекції з сечовивідні шляхи. Крім того, у міру зростання матки збільшується тиск на сечовий міхур, що утрудняє відтік сечі і сприяє запальним процесам.

Лікує нефрит необхідно тільки під наглядом лікаря. Несвоєчасний візит до фахівця може спричинити за собою вкрай важкі ускладнення, такі як ниркова недостатність і гіпертонія. Звичайно, поява нефриту під час вагітності - явище досить небажане, оскільки великий ризик ускладнень, як для малюка, так і для майбутньої мами.

Залежно від ступеня розвитку захворювання ризик можливих ускладнень різний. Якщо нефрит виник під час вагітності та раніше не був виявлений у жінки, то таке захворювання зазвичай не несе серйозних наслідків. У цьому випадку при призначенні відповідного лікування вагітність протікає нормально.

Якщо нефрит загострився під час вагітності, тобто раніше жінка страждала даним захворюванням, то ризик виникнення несприятливих наслідку становить близько 25 відсотків. У деяких випадках така вагітність може закінчитися втратою плоду, особливо якщо жінка не звернулася до лікаря вчасно.

При нефриті, на тлі якого у жінки розвинена ниркова недостатність або гіпертонія, вагітність протипоказана взагалі, оскільки в цьому випадку ризик для жінки дуже великий. Виняток становить випадок, коли хвороба перебуває в стадії ремісії або одна з нирок має здатність нормально функціонувати. У такій ситуації вагітність повинна проходити під постійним контролем лікарів.

Теги: дитина, мама, малюк, вагітність, ризик, запалення, нефрит