11 секретів і правил куріння кальяну

% Дарина Романова, автор JustLady. % % %
11 �������� � ������ ������� �������
% Куріння кальяну - це дійшла до нас красива стародавня традиція. При дотриманні всіх правил куріння, ритуал подарує вам масу задоволення, допоможе відволіктися від повсякденної суєти неспокійного світу і з насолодою провести час.
% Статті за темою «11 секретів і правил куріння кальяну» %
11 секретів і правил куріння кальяну
% Вибираємо вугілля і тютюн для кальяну %
11 секретів і правил куріння кальяну
% Незвичайні рецепти кальяну %
11 секретів і правил куріння кальяну
% Близький Схід: солодощі, чай і кальян %
11 секретів і правил куріння кальяну
% Відмова від куріння: сила волі або гени? %

Секрети і правила куріння кальяну

Секрет 1

Курите кальян на ситий шлунок. Найкраще поєднувати цей ритуал з ритуалом чаювання. Також ви можете приготувати шматочки фруктів. Не варто палити і одночасно пити алкогольні напої. Традиція, пов'язана з кальяном, занадто гарна, щоб порушувати її спиртним.

Секрет 2

Найкомфортнішим становищем для куріння кальяну є положення, в якому ви сидите або лежите на невеликому кріслі або сидите на підлозі. Для створення правильної атмосфери можна розмістити на підлозі маленькі красиві подушечки. Кальян краще поставити на одному рівні з вами, або на рівень нижче. На стіл ставлять тільки кальяни маленьких розмірів.

Секрет 3

Палите тільки тютюн, який призначений для кальяну. Чи не забивайте звичайний. Не може не радувати величезний вибір тютюну, ви зможете знайти улюблений аромат: фруктовий (диня, виноград, яблуко), м'ятний, «капучино», шоколадний і т.д.

Поекспериментуйте і відкрийте для себе абсолютно незвичайний аромат. Все залежить від ваших уподобань і смаку. Чудовий мікс виходить при змішуванні смаку дині і м'яти.

Секрет 4

Зберігайте тютюн для кальяну в темному і прохолодному місці. Він не повинен втратити свого смаку і не повинен висохнути, інакше куріння може викликати напади кашлю і першіння в горлі.

Секрет 5

Якщо ви курите кальян на воді, то додайте трохи червоного вина в колбу. Дим стане м'якше і приємніше.

Секрет 6

Для досягнення більш свіжого аромату і смаку наливайте в колбу охолоджену воду або просто додайте кілька шматочків льоду.

Секрет 7

Робіть отвори у фользі тоненькою голочкою і у великій кількості, це не дасть тютюну швидко прогоріти.

Секрет 8

Чи не прикурюйте сигарету від тліючого кам'яного вугілля.

Секрет 9

Дотримуйтесь особливу кальянное правило, при якому трубку не передають один одному, а просто кладуть мундштук на кальян.

Секрет 10

Міняйте рідина в колбі кожен раз після використання кальяну, так як вода в колбі - це фільтр, через який проходять всі самі шкідливі речовини з диму.

Секрет 11

Очищайте кальян і всі його складові. Скористайтеся спеціальним йоржиком, щоб прочистити шахту, трубки і шланг.

Теги: кальян, секрет

Як шити трикотаж

��� ���� ��������
% Фахівці швейної справи, навчені досвідом, прекрасно знають, чого вимагає трикотаж при шитті і як правильно поводитися з цією тканиною. А що робити в такому випадку новачкам, які не знають, як шити трикотаж і відповідно трикотажні речі. Прочитавши нашу статтю багато з них підкреслять для себе досить нової та корисної інформації про те, як шити трикотаж.%
% Статті за темою «Як шити трикотаж» %
Як шити трикотаж
% Як швидко навчитися шити %
Як шити трикотаж
% Трикотаж для комфортного міжсезоння %
Як шити трикотаж
% Компресійний трикотаж: плюси і мінуси %
Як шити трикотаж
% Футерний трикотаж %

Отже, як шити трикотажні речі в домашніх умовах.

Для початку слід знати і пам'ятати, що трикотажна тканина дуже сильно розтягується, що доставляє масу незручностей при поводженні з нею і, головним чином, при пошитті з неї одягу.

Придбайте вподобану тканину і спеціальні прокладки для трикотажу або бавовняну тасьму, які будуть використовуватися в місцях застібок і припусків швів.

Підберіть нитки відповідного кольору і типу. Для шиття трикотажу найкраще підійдуть еластичні, гладкі нитки нейлонові або длінноволокновие поліефірні.

Встановіть свою швейну машинку на шов "зигзаг", якщо в ній не передбачено спеціальний режим для пошиття виробів з трикотажу і у вас немає в наявність оверлока, за допомогою якого шити трикотажні речі одне задоволення.

Підберіть потрібну голку, яка не тягнутиме тканину. Для цього на невеликих шматочках свого трикотажу прошийте кілька різних швів. Найкраще для пошиття виробів з трикотажу використовувати голку з заокругленим кінцем, яка легко проходить між волокнами тканини, не пошкоджуючи її.

Розгладьте пробний шов за допомогою отпарівателя, підготувавши тим самим праска. При цьому, проглажівая тканину з лицьового боку, використовуйте марлю.

Розтягніть шов, перевіривши таким чином його на міцність. Пам'ятайте, що шов на трикотажі повинен тягнутися разом з матеріалом, в іншому випадку строчка буде рватися.

Після перевірки, можна приступати до шиття самого вироби з трикотажу за своїми викрійками.

Увага! Отпаривают кожен готовий шов відразу ж після шиття і пропрасовуйте тканину з лицьового боку з використанням марлі.

Теги: праска, тканина, нитка, трикотаж, шов, голка

10 пасток випускного вечора

10 ������� ���������� ������
% Випускний вечір - це одне з найважливіших подій у шкільному житті. Дівчата чекають його з вірою в те, що зможуть проявити себе, як справжні принцеси. Хлопці в свою чергу сподіваються, що на випускному балу зможуть підкорити вподобану їм однокласницю. До речі, дуже часто на випускному балу формуються міцні союзи між однокласниками.
% Статті за темою «10 пасток випускного вечора» %
10 пасток випускного вечора
% Створення образу для випускного вечора %
10 пасток випускного вечора
% Вибираємо взуття для випускного балу %
10 пасток випускного вечора
% Як вибрати босоніжки для випускного %
10 пасток випускного вечора
% Як вибрати костюм на випускний %

Дуже часто довгоочікуваний випускний бал залишає в душі не найприємніші відчуття. Найчастіше це відбувається з дівчатами через те, що вони не знають, які пастки їх можуть очікувати. Отже, давайте їх розглянемо.

1. У багатьох школах хлопці вважають своїм обов'язком мати статевий контакт на випускному балі. Вони заздалегідь готують для цього місце і вибирають дівчат-однокласниць.

2. Дівчатам потрібно бути акуратними в компанії однокласників, які порядністю особливо не відрізнялися. Адже на кожному кроці їх може чекати чітко спланована виверт.

3. У багатьох школах є традиційне місце, яке хлопці використовують для власних цілей. Якщо ви побачите, що вас наполегливо запрошують туди, будьте обережні.

4. Хлопці можуть запропонувати кільком дівчатам усамітниться. Пам'ятайте, що це може бути не тільки добрий намір.

5. Молоді люди, у яких випускний був на один рік раніше, як правило, приходять на випускний бал меншого класу, щоб вони «проставити» за своє свято, так що хлопцям потрібно бути до цього готовими.

6. Як хлопцям, так і дівчатам потрібно бути уважними зі спиртним. На випускному балі часто однокласники підмішують один одному в вино більш міцний алкогольний напій.

7. Якщо в класі у вас є вороги, будьте готові до уловлювачів з їхнього боку, це стосується і хлопців і дівчат.

8. Багато дівчат намагаються поставити себе вище за інших. Будьте готові до недоброзичливе ставлення з боку таких однокласниць.

9. Будьте акуратні зі своїм одягом. Вона часто стає предметом вивертів з боку однокласників.

10. Також дівчатам потрібно пам'ятати про те, що їх будуть намагатися «напоїти».

Випускний вечір - прекрасна можливість показати себе з кращого боку. Так скористайтеся нею, а не придумуйте виверти для інших.

Теги: вечір, пастка, однокласник