Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
����� ������ � ���������� �������: ������� � �������� �����
% За романом одного з найбагатших чоловіків і однієї з найталановитіших жінок Європи та Америки стежив, затамувавши подих, увесь світ. На жаль, казка любові розбилася на тисячі осколків гіркої реальності @. @
% Статті за темою «Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові» %
Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові
% Нерозділене кохання - трагедія чи щастя? %
Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові
% Трагедія старості ... чи все-таки комедія? %
Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові
% Трагедія Уїтні Х'юстон %
Марія Каллас і Арістотель Онассіс: історія і трагедія любові
% Керол Ломбард і Кларк Гейбл: історія божевільного кохання %

"Голос крові"

Так Аристотель Онассіс пояснював згодом численним друзям і родичам причину своєї нової раптової пристрасті. Молодий і привабливий мільярдер, що сколотив статок на китобійний промисел, він уже був щасливо одружений на Тіні Аіванос, дівчині з більш ніж щедрим посагом. Однак один вечір перевернув все його розмірене до того сімейне життя. Тоді на яхті Аристотеля, або Арі, як називали його близькі, з'явилася відома оперна діва Марія Каллас. З'явилася, треба сказати, разом з чоловіком - обидва були запрошені на прийом до впливового грецькому магнату спільної знайомої, Ельзою Максвелл. Навряд чи в той день Ельза передбачала хоча б приблизні наслідки свого вчинку. Скоріше, вона просто хотіла догодити обом друзям, продемонструвавши Онассісу "грецький діамант в італійській оправі", а Каллас - розкішну яхту з першокласним прийомом на борту. Витівка, треба сказати, вдалася. Аристотель з перших хвилин був зачарований співачкою. Невеликий шанувальник опери, він, звичайно, чув прізвище Каллас - як і всі освічені люди Європи та Америки 50-их років двадцятого століття. Але одна справа була чути, і зовсім інша - побачити смагляву, яскраву і пристрасну співвітчизницю з різкими і незабутніми рисами обличчя. Саме Арі зміг розгледіти в американці Марії Каллас грецьку емігрантку Сесілію Софію Анну Марію Калогеропулос. 

Мільйон червоних троянд

Їх роман розвивався настільки стрімко, що навіть преса не завжди могла встигнути за ним. Після доленосного прийому на яхті, де Онассіс, за спогадами Марії, "поїв її з долонь гірким грецьким вином", пішов бал в лондонському готелі, влаштований Аристотелем в честь Каллас. На цьому балу він в буквальному сенсі обсипав її трояндами: пурпурних квітів було стільки, що вони заповнили весь вільний простір в залі. 36-річна оперна примадонна, вже побачила за свою кар'єру чимало ексцентричних шанувальників, закохалася як дівчисько. Вона пішла від чоловіка, подала на розлучення, який, втім, відбувся далеко не відразу через суворих католицьких традицій (чоловік Каллас був італійцем). Справедливості заради треба сказати, що Аристотель теж розлучився. Коханці стали жити в Парижі, задовольняючись, здавалося, тільки один одним. Онассісу, звичайно, справи сердечні не заважали вести і без того процвітаючий бізнес. А от Марія Каллас заради коханого фактично відмовилася від найдорожчого, що в неї було. Вона перестала співати. 

"Ми лише добрі друзі"

Перший грім грянув, коли Каллас завагітніла. Їй на той час було вже 42, і сумніви долали, так що підтримка люблячої людини була потрібна як ніколи. Але Аристотель раптово відрубав: "у мене вже є двоє дітей, і третій не потрібен". Ніякі вмовляння не допомагали, не послухатися Марія не зважилася, про що згодом дуже шкодувала. Так в жертву великої любові був принесений безневинне немовля @.@ А Онассіса несло далі. Замість того, щоб запропонувати Марії руки і серце, як очікували всі навколо, він раптово оголошує на прес-конференції, що вони з Каллас - "тільки добрі друзі". Причина такого раптового переходу від любові до "дружбі" - чарівна елегантна Жаклін, Джеккі Кеннеді, вдова американського президента. Саме їй на палець Арі наділ у підсумку обручку. А Марія залишилася одна, віддана і ображена, як і її улюблена оперна героїня Медея. Після зради Онассіса вона ще намагалася будувати кар'єру, знялася у фільмі. Але @.@ "Без нього все не має значення", - писала Марія у своєму щоденнику. У 1975 році Онассіс помер. Коли ця звістка дійшла до Каллас, вона оголосила: "мені залишається тільки смерть". Через два роки велика оперна співачка померла в Парижі - місті, який подарував їй стільки щастя і горя одночасно.

Теги: історія, любов, яхта, вислів, джек, трагедія, Каллас, аристотель, кеннеді, медея

Роман Костомаров

% Ольга Зю, автор JustLady. % % %
����� ����������
% Красивий і успішний чоловік, спортивний і привабливий, веселий і комунікабельний, додатково до всього ще багатий і перспективний. Це не принц, якого чекають зневірені принцеси, це багаторазовий чемпіон світу та призер різноманітних конкурсів з фігурного катання - Роман Костомаров.
% Статті за темою «Роман Костомаров» %
Роман Костомаров
% Знайомтеся: Тетяна Навка %
Роман Костомаров
% Анна Семенович: життя і кар'єра %
% Коли в 1977 році Роман з'явився на світ, його батьки навряд чи здогадувалися, що змінюють повзунки великому фігуристові, якого чекає світове визнання. Та й сам Роман не прагнув усіма силами потрапити саме в фігурне катання. Він потрапив на лід завдяки щасливому випадку. Романа не встигли віддати в гімнастику, а на плавання він не потрапив за деякими критеріями відбору.%

У льодовому палаці АЗЛК працювала хороша приятелька мами Романа. Вона то і стала людиною, який допоміг хлопчику зробити перший крок до кар'єри великого фігуриста. Жінка допомогла Роману влаштуватися в Театр на льоду.

Через рік на ковзанці хлопчика побачила Лідія Караваєва, що стала першим тренером Романа. Поставивши його в пару зі своєю дочкою, Лідія Василівна взяла його під свою повну опіку. За 10 років творчої пари Романа та Каті було завойовано чимало нагород, серед яких юніорський чемпіонат світу.

У 1998 році Роману пропонують їхати для тренувань в Америку, тільки з однією умовою: якщо він встане в пару з Тетяною Навкою. Роман довго думав над цією пропозицією і, врешті-решт, погодився. Так він опинився в Длавере з новим тренером і з новою партнеркою.
% Несподівано тренер Романа вирішує розбити його пару з Навкою. Новою партнеркою фігуриста належить стати Ганні Семенович. Роман не міг не прислухатися до думки свого тренера і погодився на цю заміну. Навка, залишившись одна, спробувала себе в одиночному катанні.

Роман і Анна завоювали чимало нагород, тільки великих перемог вони так і не здобули. Прекрасні на початку відносини стали псуватися, конфлікти виникали один за іншим. Незабаром преса широко обговорювала скандальну пару. Не знайшовши спільної мови з партнеркою, Роман згадує про вдалі виступи і прекрасні відносини з Тетяною Навкою.

З великими труднощами Роман знайшов координати Тетяни і подзвонив їй з пропозицією відновити пару. На щастя, Тетяна не пам'ятала старих образ і з задоволенням погодилася кататися з Романом. За пару Костомаров-Навка взявся нинішній чоловік Тетяни Жулин.

У парі з Тетяною Роман домагається того, чого прагнув багато років. Вони завойовують золото на олімпіаді в Турині. Разом з нею вони стають чемпіонами світу в танцях на льоду та призерами безлічі інших змагань.

Особисте життя Романа теж не була простою. За місяць до свого від'їзду до Америки Роман познайомився з юною фігуристкою Юлією Лаутовой. Розлука тільки підігрівала почуття молодих людей, пройшовши через суворі випробування безгрошів'ям і невідомістю, вони вирішують одружитися. Шлюб триває близько півтора років, але постійна відсутність чоловіка змушує Юлю подати на розлучення.

Зараз Роман збирається жити в Росії, незважаючи на те, що отримав «Грін карту». У нього є прекрасна дівчина на ім'я Оксана, яка теж займається фігурним катанням. Вона завжди готова допомогти Роману і йде на усілякі компроміси, щоб зберегти їх відносини. Як скластися їх подальша доля і чи буде успішною подальша кар'єра Романа, покаже час.

Теги: пара, тренер, роман, катання, татьяна, навка, Костомаров