Біографія зірки: Валентина Толкунова

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
��������� ������: ��������� ���������
% Хоча Валентина Толкунова завжди відчувала себе москвичкою, насправді в столиці вона виявилася, коли їй був рік від народження. Народилася майбутня зірка в маленькому містечку Армавірі, в 1946 році, 12 липня. Мати і батько, потомствені залізничники, любили гарну музику. У будинку завжди було багато пластинок, звучали голоси Шульженко, Утьосова, Руслановою. Маленька Валя насолоджувалася їх піснями, ймовірно, саме це багато в чому вплинуло на її долю.%
% Статті за темою «Біографія зірки: Валентина Толкунова» %
Біографія зірки: Валентина Толкунова
% Біографія зірки: Сальма Хайек %
Біографія зірки: Валентина Толкунова
% Біографія зірки: Енн Хетеуей %
Біографія зірки: Валентина Толкунова
% Біографія зірки: Марина Нейолова %
Біографія зірки: Валентина Толкунова
% Біографія зірки: Сальма Хайек %
% А далі в справу втрутився випадок - коли Толкунової виповнилося 10, в школу приїхали відбирати обдарованих дітей для хору Центрального будинку залізничників під керівництвом Семена Дунаєвського. Талановиту дівчинку помітили, прийняли, а незабаром вона вже стала солісткою хору.%

Після школи Толкунова без проблем вступила на диригентсько-хорове відділення в Московський інститут культури. Ще будучи студенткою, пройшла відбір у знаменитий в 60-ті роки «ВІО 66» - вокально-інструментальний оркестр. Його керівник Юрій Саульский шукав вокалістку з високим сопрано для джазових імпровізацій і був вражений вокальними даними Валі, та й не тільки цим: в той же рік Толкунова і Саульский стали чоловіком і дружиною. Через напружений графік Валентині довелося перевестися в музичне училище імені Гнесіних, яке вона в 1971 році блискуче закінчила.

 Далі кар'єра співачки розвивалася стрімко: вона озвучила всі вокальні партії в першому радянському серіалі «День за днем». Це підштовхнуло Валентину до виходу з рамок джазу. Вона стала шукати новий репертуар, тим більше, що особисте життя з Саульського дала тріщину, вони розлучилися. Поет Лев Ошанін запропонував Толкунової виконати нехитру пісню «Ах, Наташа» на своєму творчому вечорі. Співачка мала шалений успіх і буквально прокинулася знаменитою на ранок.

Її стали називати творчої Шульженко і Руслановою. Посипалися запрошення від маститих композиторів. Толкунова сформувала відмінний репертуар. Стала учасником всіх значущих концертів та фестивалів. Виконувані нею пісні «Поговори зі мною, мама», «Я не можу інакше», «А любов-то лебедем», «Якщо б не було війни» стали знаковими.

В особистому житті у цей час відбувалися зміни - Валентина вийшла заміж за журналіста-міжнародника і письменника Юрія Папорова, у них народився син Коля. У цей період в репертуарі співачки з'явилася зворушлива пісня «Носики-курносики».

У 80-і роки творче життя співачки була дуже насиченою - вона виконувала пісні і романси, поставила оперу «Російські жінки» і виконала в ній чотири партії, знялася в музичному фільмі «Вірю в веселку» і телевізійному моновиставі «Очікування», де розкрилася як талановита драматична актриса, організувала Московський театр музичної драми та пісні.

Але у важкі 90-і суспільство забуло колишніх кумирів. Толкунова не стала міняти репертуар на догоду часу, не пішла з професії. Вона їздила з гастролями по зарубіжжю, співала для ветеранів Великої Вітчизняної і поранених у Чечні солдат, допомагала відновлювати храми, опікувала дитячими будинками.

На початку ХХІ століття співачка знову стала затребувана на естраді: вона записала кілька десятків нових пісень, робила музично-поетичні програми, викладала в Російській академії музики імені Гнесіних, на вокальному відділенні естради.

Але важка хвороба вже забирала сили. Толкунова продовжувала виступати і не берегла себе. Вона говорила, що повинна йти до людей з піснею, бо не може розчарувати тих, хто її чекає. Останнім став концерт в Могильові. Після нього співачку госпіталізували, а 22 березня 2010 її не стало.

Теги: зірка, співачка, біографія, Толкунов

Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой

% NaTz, автор JustLady. % % %
������� ������� ������ �������� ����������
% Оперна співачка Світлана Феодулова володіє голосом з діапазоном в 5 октав і абсолютним музичним слухом. Вона була занесена до «Книги рекордів Росії» як володарка найвищої колоратурного сопрано. %
% Статті за темою «Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой» %
Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой
% Біографія зірки: Мерайя Кері %
Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой
% Біографія зірки: Анна Нетребко %
Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой
% Персона: Анна Нетребко %
Весілля оперної співачки Світлани Феодуловой
% Біографія зірки: Любов Казарновська %
% Весілля Світлани Феодуловой та Сергія Хомицького відбулася 29 жовтня 2011 Церемонія проводилася в Chateau Baroque в Лібліце (Чехія). Цей красивий замок, розташований в 40 км від Праги, був побудований в XVII столітті. Вибір місця був невипадковий: обранець співачки є президентом весільної асоціації в Чехії та директором компанії Lotus Weddings, яка займається організацією весіль в Європі. Як розповів Сергій у своєму відеоблозі на Youtube, Чехія - ідеальне місце для укладення шлюбу російськомовних громадян, так як відрізняється особливою мрійливої ​​атмосферою, привабливістю архітектури, до того ж, чеський менталітет схожий з російським.%

Церемонія проходила під звуки класичної музики в живому виконанні. Службовці замку і працівники РАГСу були одягнені в костюми XIX в. За європейськими звичаями перед нареченою йшла дівчинка, розкидає пелюстки квітів. Наречена вибрала для себе білу сукню з пишною спідницею з декількох шарів повітряного тюлю і розшитим корсажем. З прикрас на дівчині був один елегантний перловий гарнітур. Волосся наречена прибрала в строгу зачіску і покрила легкої короткою вуаллю. Весільний букет флористи склали з білих квітів в обрамленні зелені, як і бутоньєрку в петлиці класичного чорного костюма нареченого. Після завершення церемонії у залі влаштували салют з рожевих пелюсток, потім молоде подружжя вирушили на екскурсію по мальовничих околицях.

Кількість гостей, присутніх на весіллі, було невеликим. Однак будь-який бажаючий міг спостерігати за онлайн-трансляцією одруження. Як запрошення на перегляд весілля спеціально змонтували і розповсюдили по різних форумах двохвилинний відеоролик. В результаті в інтернет-спільнотах з'явилися негативні відгуки про цей крок і звинувачення Світлани в спробі підвищити свою популярність за рахунок демонстрації особистого життя. Проте співачка не звертає уваги на подібні висловлювання, успішно продовжує свою концертну діяльність і число її шанувальників тільки зростає.

Теги: весілля, співачка, європа, светлана

Найміцніші сімейні пари Голлівуду

% Niverina, автор JustLady. % % %
����� ������� �������� ���� ���������
% Міцна сім'я в Голлівуді - це відносна рідкість. Актори, натури пристрасні і влюбливі, розлучаються досить часто. Як правило, відбувається це з гучним скандалом в пресі та фінансовими дебатами в суді. Однак є й такі сімейні пари, які багато років живуть разом.
% Статті за темою «Найміцніші сімейні пари Голлівуду» %
Найміцніші сімейні пари Голлівуду
% Найміцніші пари Голлівуду: любов довжиною в життя %
Найміцніші сімейні пари Голлівуду
% Найщасливіші і вдалі пари Голлівуду %
Найміцніші сімейні пари Голлівуду
% Найміцніші зіркові шлюби %
Найміцніші сімейні пари Голлівуду
% Бред Пітт і Анджеліна Джолі: як відрізнити правду від міфів про найкрасивішу парі Голлівуду %
% Однією з найбільш міцних сімейних пар в Голлівуді можна по праву назвати акторів Денні де Віто і Рею Перлман. Ці двоє разом більше 35 років, за які справили на світло і виростили трьох дітей, створили спільну продюсерську компанію, відкрили виробництво лимонного лікеру і побудували найбільшу міцну сім'ю.%

Познайомившись ще на зорі своїх кар'єр, Денні і Рея довго не могли узаконити стосунки. І справа була зовсім не в горезвісному презирстві до штампу в паспорті, а в тому, що у них елементарно не було грошей на весілля. Потрібну суму вдалося знайти лише через сім років, щоб зібрати разом великі сім'ї італійського та єврейського походження. І через тридцять років шлюбу ці представники різних культур живуть під одним дахом. Секретом такого успіху обидва називають сукупність пристрасної любові і справжньої дружби, яка за багато років перетворилася на потужну нерозривний зв'язок.

Безпосередня красуня з великими очима Голді Хоун і герой бойовиків, ефектний мачо Курт Рассел познайомилися ще в ранній молодості, але справжньою парою стали тільки через двадцять років. Тоді в обох за плечима були невдалі шлюби і діти. Об'єднавшись в одну сім'ю на початку 80-х, вони не стали реєструвати стосунки. Але це не завадило їм прожити душа в душу майже три десятиліття, за цей час у них з'явився спільний син. Сьогодні актори відсунули роботу на другий план і з задоволенням доглядають четверо онуків, поки їх батьки будують зоряну кар'єру.

Меріл Стріп і Дон Гаммер познайомилися в 1978 році. Тоді вона була молодою актрисою, недавно втратила коханого, а він - початківцям скульптором. Романтичні відносини між людьми зав'язалися швидко і вже через півроку привели пару до вівтаря. З тих пір вони практично нерозлучні. Сьогодні, коли четверо дітей вже вступили в самостійне життя, вже немолоде подружжя багато часу проводять разом.

Їх часто можна побачити в нью-йоркському парку, кататися на велосипеді або гуляють з собакою зі стаканчиком кави в руках. Ніщо не змогло зруйнувати цю сім'ю, навіть горезвісне прокляття «Оскара», згідно з яким актриси, удостоєні премії, втрачають мужів. У Меріл Стріп три статуетки, а чоловік як і раніше поруч і також люблячи дивиться на неї. Сама актриса стверджує, що якби не зустріла Дона, то вже давно померла б, принаймні, морально.

Відносної молодий, але не менш міцною сімейною парою вважається союз Джулії Робертс і Денні Модера. Коли ці двоє зустрілися, Джулія була найпопулярнішою і високооплачуваною актрисою в Голлівуді, а Денні - початківцям оператором і до того ж одруженим. Після весілля мудра дружина ненадовго пішла в тінь, присвятивши себе догляду за трьома дітлахами, а чоловік тим часом побудував досить непогану кар'єру. Відновився баланс змусив злі язики заткнутися, і сьогодні через 11 років спільного життя Джулія і Денні і раніше обожнюють один одного.

Теги: сім'я, пара, голливуд