Біографія зірки: Євгенія Добровольська

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
��������� ������: ������� �������������
% Щастя Євгенії Добровольської полягає в її чотирьох дітей і роботі. На особистому фронті поки тільки суцільні невдачі і розчарування. Але Євгена не сумує, а продовжує працювати і дбати про своїх малюків.
% Статті за темою «Біографія зірки: Євгенія Добровольська» %
Біографія зірки: Євгенія Добровольська
% Біографія зірки: Ральф Файнс %
Біографія зірки: Євгенія Добровольська
% Біографія зірки: Любов Казарновська %
Біографія зірки: Євгенія Добровольська
% Біографія зірки: Жанна Агузарова %
Біографія зірки: Євгенія Добровольська
% Біографія: Ірина Апексимова %

Народилася Євгенія в Москві в 1964 році. Її не можна назвати бажаною дитиною. Батьки більше займалися своєю кар'єрою, а Євгенія перебувала більшу частину часу в яслах. Батьківська любов і ніжність рідко виявлялася по відношенню до неї. Всі були зайняті своїми справами, а Євгенія росла як шибеник.

Але незважаючи на таке виховання і відсутність батьківської ласки, всі досягнення Євгенії були тільки заради батьків та їх гордості за дочку. Євгенія не в образі за таке дитинство, скоріше навпаки. Може, якби було все інакше, як у всіх, то вона і не добилася б таки вершин у радянському кінематографі.

Першу роль Євгена отримала абсолютно несподівано у фільмі «Клітка для Канарки». Євгенія за компанію пішла на кінопроби в «Мосфільм» і в коридорі її помітив асистент з підбору акторів. Її затвердили практично без проб. А в 1987 році Добровольська закінчила ГІТІС і перейшла в МХАТ ім. М. Горького.

На рахунку Євгенії Добровольської близько 80 фільмів, серед яких «Блюз опадаючого листя», «Філія», «Сніжний ангел» та інші. Кінокар'єра актриси почалася з 1983 року і триває до сьогоднішнього дня. Євгенія знімалася не тільки в кіно, але також грала головні ролі в кіно серіалах і на сцені театру.

Головною гордістю Євгенії є діти - 3 сина і дочку. Всі діти кіноактриси були від різних чоловіків. Вона не шкодує про даний факт, а скоріше пишається тим, що змогла подарувати багатьом свою любов і ніжність. Євгенія була двічі одружена, але кожен раз справа закінчувалася розлученням.

Перший чоловік Євгенії Добровольської - актор В'ячеслав Баранов, батько Степана. Другий чоловік - актор Михайло Єфремов. З Єфремовим актриса прожила довге і, можна сказати, щасливе життя. Хоча вона і стверджує, що Михайло був слабохарактерною і м'якою людиною, Євгенія прожила з ним щасливі роки. Після розлучення вони залишилися друзями і продовжують разом виховувати сина Миколи.

Імена батьків двох інших дітей не розголошуються громадськості, але ходять розмови, що Ярослав Бойко батько Яна. Євгенія не пред'являла Ярославу ніяких вимог і не вимагала участі в житті дитини.

І ось зовсім недавно Євгенія Добровольська стала вчетверте мамою - вона народила чарівну дочку. На відміну від своїх батьків Євгена намагається приділяти дітям максимум часу і оточувати їх своєю любов'ю і турботою. Адже ніхто не подарує їм стільки тепла, скільки рідна мати.

Теги: дитина, зірка, актриса, батько, біографія, евгенія, Добровольська, ярослав

Особисте життя Гарика Харламова

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
������ ����� ������ ���������
% Гарік «Бульдог» Харламов, безсумнівно - талановитий комік, ведучий і актор, за плечима якого роки практики.
% Статті за темою «Особисте життя Гарика Харламова» %
Особисте життя Гарика Харламова
% Тимур Батрутдінов: Смійся, Паяц! %
Особисте життя Гарика Харламова
% Особисте життя Тимура Батрутдінова %
Особисте життя Гарика Харламова
% Особисте життя Вікторії Дайнеко %

Ігор Юрійович Харламов (так насправді звуть Гаріка) довгий час жив у США, в Чикаго, навчався в знаменитому «Харендте» - школі-театрі, брав уроки у відомого Біллі Зейна. В Америці Гарік прожив достатню кількість часу, повернувся в Москву до матері, коли на світ з'явилися його сестрички-близнючки. У столиці він і закінчив університет за спеціальністю «Управління персоналом».

Роки, які Гарік витратив на участь у КВК, дали йому дуже значимий своєрідний досвід, пройти таку «школу» дано не кожному, але ті, кому пощастило, вдячні долі за такий шанс. КВН - школа молодих артистів, яка вчить дисципліні, силі волі, цілеспрямованості і стійкості. В інтерв'ю Гарік «Бульдог» Харламов завжди відгукується про своє життя в КВН дуже тепло і любовно, проте ніколи не приховує, що в «Comedy Club» його привело прагнення внести особливий внесок у гумор, частинку себе. Так і вийшло. Вивчивши стиль стенд-ап, Гарік і його співтовариші по грі в Клубі веселих і кмітливих створили абсолютно нове шоу, яскраве, динамічне, з новітнім для Росії в той час гумором. Проект закрутився, завертівся, а учасники прославилися і полюбилися всій країні.

«Найкращий фільм» став своєрідним дебютом актора в кіно. Багато хто помилково вважають першою роллю Гаріка Харламова його роботу у фільмі 1990 «Кат», але це не так. Дійсно, значуща і охоплює роль у актора в «Найкращому фільмі», перш артист знімався в епізодах у різних ситкомах.

Особисте життя «Бульдог» намагається не афішувати. Відомо, що першим коханням артиста була Світлана Святкові. Вони зустрічалися близько двох років, планували одруження, але батьки Світлани були категорично проти. Як каже сама актриса, Харламов тоді не створював враження солідного молодої людини, і її батьки не прийняли його. Якийсь час закохані зустрічалися потайки, але коли роман розкрився, довелося йти на крайні заходи і вибирати. Тоді Світлана та Гарік вирішили розлучитися.

Після Світлани Гарік зустрів свою теперішню дружину Юлію. Дівчина працювала в нічному клубі, а Гарік і резиденти приїхали на виступ. Закохані стверджують, що помітили один одного відразу. Однак перш ніж зробити пропозицію коханій, Ігор Харламов ретельно приглядався і аналізував. У підсумку Юлія виявилася «тієї самої», і артист зробив дівчині пропозицію. Як стверджує сам Гарік, щастя для нього в домашньому затишку, відпочинку з рідними і близькими людьми, друзями. На рахунок друзів, до речі, «Бульдог» висловлюється однозначно - їх багато бути не повинно. Коли гумор стає справжньою роботою, а шум і веселощі оточують практично 24 години на добу, душа прагне до спокою і умиротворення. Гарік і Юлія планують завести дітей, але про точні дати мови поки не заводять. А на конкретні запитання відповідають просто - багатозначною посмішкою.

Теги: дівчина, сім'я, квн, життя, бульдог, гарик

Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
����� �������� ����: ��� ������ �������� ���� �������
% Для жінок питання про віці є досить болючим. Після 25-30 років сміливо назвати свій рік народження наважиться не кожна леді. Зірки тому не виключення. Через кар'єри чи з якихось інших міркувань деякі актриси і співачки збавляють собі 5-10 років.
% Статті за темою «Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік» %
Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік
% Заміж у будь-якому віці %
Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік
% П'ять порад, як продовжити молодість %
Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік
% Як вийти заміж після 35 %
Знову тридцять п'ять: як зірки приховують свій вік
% Плюси жінок у віці %
% Колишня солістка колективу «ВІА Гра» красуня Надія Грановська запевняє всіх у тому, що їй 29. У 2000 році вийшов перший кліп групи. У ньому знялися дві пишногруді красуні - Альона Вінницька та Надія Грановська. «Офіційно» Надія народилася в 1982 році. Відповідно в кліпі їй повинно бути всього 18 років. У це дуже складно повірити. Олена ж, у свою чергу, не приховує, того що їй вже 37. Виходить, що Надія Грановська на самому початку своєї кар'єри була на 8 років молодший, ніж її колега. Віриться насилу.%

Жанна Фріске. Мабуть, ця співачка більше за інших «боїться» свого віку. Вже не раз папарацці звинувачували її в тому, що вона приховує свій паспортний вік. Тим не менш, нікому так і не вдалося дізнатися напевно, скільки Жанні років. Офіційно їй 37. При цьому співачка запевняє всіх у тому, що вона ніколи не робила пластику. Лікарі ж, у свою чергу, стверджують, що жінка може виглядати старше через постійне відвідування соляріїв. Як правило, Жанні Фріске додають років 5. Але її справжній вік так і залишається великим секретом.

Зірка серіалу «Таємниці слідства» Анна Ковальчук була змушена додати себе7 років. Їй було всього лише 22 роки, коли серіал тільки починався. А героїні за сценарієм вже мало виповнитися 30. На кастингу Анна збрехала, сказавши, що їй 29 років. Для актриси фільм став зоряним часом, тому така «прибавка у віці», безсумнівно, пішла їй на користь. Зараз Ганні Ковальчук 34, чого вона не приховує.

Також не проти пограти зі своїм віком і Шерон Стоун. Їй 54 роки, проте, вона любить додати собі пару років, кокетуючи з журналістами. Все це актриса робить тільки заради сміху. Шерон не розуміє, навіщо приховувати свої роки. На її думку краще відверто зізнатися і вислухати захоплені вигуки. Вона впевнена в собі і знає, що виглядає прекрасно для своїх років. Також актриса каже, що з віком вона тільки гарнішає.

Спадкоємиця мільйонного статку Періс Хілтон в обмані на рахунок свого віку пішла далі інших. У той час, коли всі інші просто намагаються не показувати свій паспорт, ця бунтарка виправила «застарілі дані». Вона поставила собі 1981 народження замість 1978. І ось, тепер їй 31 рік. Тільки от світська левиця трохи прорахувалася і забула виправити дані в страховці та правах. Ось так про це обмані дізналися журналісти. Тільки їй все одно, адже скандали - стихія Періс Хілтон.

Теги: народження, зірка, рік, Шерон, стоун, вік