Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл

������ ������ ���������� ������ � ����� �������
% Перша чорношкіра модель, що зуміла підкорити подіуми світу і стати обличчям таких елітних модних журналів як TIME і VOGUE, виявилася на подіумі абсолютно випадково. Дівчину вражаючої краси знайшов один з скаутів модельної студії Elite, коли вона гуляла в лондонському Ковент Гардені, неподалік від школи. Тоді майбутньої цариці модельного Олімпу було всього 15.%
% Статті за темою «Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл» %
Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл
% Наомі Кемпбелл: Любов по-російськи %
Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл
% Біографія зірки: Наомі Кемпбелл %
Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл
% Життя Наомі Кемпбелл в Росії %
Чорна богиня модельного олімпу - Наомі Кембелл
% Біографія зірки: Наомі Уоттс %

Вже через рік мати дозволила дівчині відправитися на перші серйозні зйомки в Париж. Наомі підкорила глянцеві видання і дизайнерів провідних модних будинків граючи. З боку здавалося, що дівчині просто щастить.

У 1986 році одна з моделей не змогла приїхати на намічений фотосет, і Наомі зовсім випадково потрапляє на обкладинку легендарного Elle. У тому ж році вийшов вересневий номер Fashion of Times і на його обкладинці теж красувалася ефектна афроамериканка.

А потім слідують покази, покази, покази. У 90-і чорношкіра красуня входить до п'ятірки найпопулярніших і затребуваних моделей. Клаудія Шиффер і Сінді Кроуфорд, Лінда Євангеліста і Крісті Тарлінгтон, - всі ці шикарні діви були світлошкірими. Як не дивно це для нас зараз, але дівчатам з чорною шкірою дорога на покази самої високої моди була фактично закрита. І тут з'явилася Вона. Ефектна, довгонога, з витонченою фігурою, котячими очима з поволокою і абсолютно навіженим характером. Ще в юності дівчина чітко зрозуміла, що її зовнішність розбурхує і привертає увагу, і вирішила, що це її шанс підкорити світ.

Елітне модельне агентство Ford Models робить Кембелл своєї провідною моделлю. З Наомі із задоволенням співпрацювали Valentino і Roberto Cavalli, Gianni і Dolce & amp; Gabbana, Versace. Дівчина не соромилася оголяти своє тіло, і часто її знімки в журналах еротичного змісту давали приводи для пліток у жовтій пресі.

У 1994 році темношкіра красуня була визнана кращою моделлю світу.

Наомі була не тільки красива, але і не по-модельному розумна, вона схильна була епатувати публіку і відрізнялася дивовижною влюбливість. Кожного кавалера вона називала своїм чоловіком, а через тиждень-другий зовсім забувала про недавнє коханого.

Королева подіуму ніколи не стежила за собою, вона стверджувала, що ніщо не змусить її відмовитися від сигарет і улюблених ласощів. Спортивних тренувань вона воліла секс і пластичну хірургію. Її запальність і скандальну поведінку змушувало громадську думку бачити в ній справжню стерву, але сама Кембелл зізнавалася, що вона добра і м'яка і щиро мріє про справжнє кохання.

Навіть у зовсім немодельний віці вона виглядала просто надзвичайно, до останнього моменту залишаючись законодавицею моди.

Теги: модель, чорний, подіум, чорна, олімп, наоми, кембелла, цариця

Знайомтеся: Тетяна Арно

% Solistka, автор JustLady. % % %
�����������: ������� ����
% Тетяна Арно - популярна телеведуча, улюблениця багатьох телеглядачів. Вона відома широкій публіці за програмами «Афіша», «Розіграш» і багатьом іншим проектам каналу НТВ, СТС і Першого каналу. Тетяна Арно завжди відрізняється приємними манерами, красивими вбраннями, вишуканим смаком, гумором і тактовної манерою ведення програми.
% Статті за темою «Знайомтеся: Тетяна Арно» %
Знайомтеся: Тетяна Арно
% Знайомтеся: Тетяна Лазарєва %
Знайомтеся: Тетяна Арно
% Знайомтеся: Тетяна Устинова %
Знайомтеся: Тетяна Арно
% Знайомтеся: Тетяна Михалкова %
Знайомтеся: Тетяна Арно
% Знайомтеся: Тетяна Навка %

Робота.
% Тетяна Арно (Шешукова Тетяна Вікторівна) народилася 7 листопада 1981 в Москві. Там же вона закінчила відділення німецької мови МЛУ імені Моріса Тореза за спеціальністю лінгвістика міжкультурних комунікацій, але життя Тетяни розпорядилася таким чином, що писати підручники за своєю спеціалізацією їй не довелося.

Ще на третьому курсі навчання в університеті Тетяна дізналася про кастинг в новий телепроект каналу НТВ - потрібна телеведуча для програми «Афіша». І з цього кастингу початку зоряна кар'єра дівчини.

Незважаючи на те, що кастинг був божевільний і стати телеведучими хотіли десятки красивих дівчат модельної зовнішності, а Тетяна через недосвідченість прийшла без макіяжу і зі звичайним кінським хвостом на голові, для запису пілотного випуску вибрали саме її і ще трьох претенденток.

Після цього, з легкої руки зірки НТВ Тетяни Міткова, Тетяна Арно - тоді ще Тетяна Шешукова, стала телеведучою на одному з найпопулярніших телеканалів країни.

Наступною сходинкою кар'єрних сходів і популярності стала для Тетяни програма «Розіграш». Кастинг був досить складним - потрібно було не тільки продемонструвати цікаву зовнішність і вміння тримати себе перед камерою, а й показати інші свої таланти - заспівати, станцювати і розповісти смішну історію. І провідною це з успіхом вдалося.

Програма «Розіграш» стала для дівчини справжнім випробуванням. Якщо «Афіша» знімалася на НТВ у спокійній, дружній атмосфері, то «Розіграш» вимагав постійної напруги, чіткому дотриманню правил - це було величезне, багатопланове і численне шоу, в якому було зайнято велика кількість людей, зі складним сценарієм. Тому професіоналізм провідною був дуже важливий, і Тетяна на високому рівні справлялася зі своїми обов'язками.

Саме для цієї програми, щоб щоб прізвища провідних добре поєднувалися, продюсери придумали псевдонім Арно. Строго кажучи - це не зовсім псевдонім, так як Арно - дівоче прізвище її мами. Валдіс Пельш і Тетяна Арно - благозвучне поєднання. Так далі і залишилася Тетяна на телеекранах Арно, а в житті - Шешукова, і вона не збирається міняти це прізвище навіть у зв'язку із заміжжям.

Незважаючи на напружену роботу на ТБ, Тетяна не залишає свою професію, і займається перекладами з німецької мови.

Особисте життя.
% У житті Тетяни було кілька серйозних і запаморочливих романів. Досить тривалий час вона зустрічалася з професійним міжнародним перекладачем В'ячеславом Чичварин, що працював з Мадонною під час її візиту до Москви. Все йшло до весілля, і В'ячеслав вже підніс Тетяні розкішне обручку з діамантами. Але втрутилася доля, дівчина закохалася в бізнесмена Амірана Лагвілава.

Однак і він не став тим чоловіком, з яким Тетяна побажала пов'язати своє життя, її наступним обранцем став олігарх Олександр Мамут, власник «Евросети». Союз телеведучої та олігарха не склався, так як для Тетяни була неприйнятна моногамность, прихильником якої був Мамут, і їх казковий роман припинився.

Після розставання з Олександром Мамутом Тетяна дала згоду на участь у новій програмі каналу СТС «Велике місто», і це шоу змінило її життя.

Одним з учасників програми був молодий музикант і журналіст, учасник гуртів «Самое велике просте число» і 2h company Кирило Іванов. Красень-брюнет з блакитними очима підкорив серце Тетяни.

Казка триває - новий 2001 закохана пара зустрічала в Індії. Повернувшись з райського острова Гоа, молоді побралися і провели весільну подорож на Балі.

Теги: розіграш, татьяна, Арно, телеведуча