Королева Джейн Сеймур

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
�������� ����� ������
% Деякі циніки жартують, що дружин можна розділити всього на дві категорії: стервозні фурії і лагідні ангели. Друге майже ніхто ніколи не бачив і їхнє існування примарно. Однак навіть в історії палацових інтриг і переворотів є приклади реального існування дружин-ангелів, які здатні стати музою своєму чоловікові. Одним таким прикладом є королева Джейн Сеймур, третя дружина короля Англії Генріха VIII.
% Статті за темою «Королева Джейн Сеймур» %
Королева Джейн Сеймур
% Зоряний образ: Джейн Фонда %
Королева Джейн Сеймур
% Танцювальна аеробіка - дітище Джейн Фонди %
Королева Джейн Сеймур
% Дівчина Бонда Ольга Куриленко %
Королева Джейн Сеймур
% Сумка Birkin: Скільки коштує легенда? %

Моралісти зітхають: в наш час нікого не здивуєш розлученням. Мовляв, раніше подружжя жило все життя разом, а зараз розлучаються після перших же складнощів. Не варто спокушатися клятвами вірності зі словами «поки життя не розлучить нас». У роки життя королеви Англії Джейн Сеймур ці слова розуміли майже буквально. І якщо королю набридала своїм сварливим та незговірливим характером чергова дружина, він просто відправляв її на плаху. Дружинам зговірливими щастило більше - їх могли просто заслати в монастир або у віддалені провінції. І тільки таким лагідним ангелам, як Джейн Сеймур, щастило: вони йшли з життя монарха з доброї волі.

Джейн Сеймур народилася в 1508 або 1509 (історики не можуть визначити дату точніше). Вона була дуже знатного походження, тому що її батьки належали до найбільшого аристократичного клану Англії. І вона, і її брати з юних років служили при дворі. Джейн була фрейліною першої дружини Генріха VIII Катерини Арагонской.

Британським монархам важливо було залишити після себе спадкоємця. Якщо одна дружина не справлялася із завданням народити сина, король знаходив іншу. Генріху VIII для того, щоб обзавестися спадкоємцем, знадобилося шість дружин. І єдиною з них, хто зміг народити сина, була Джейн Сеймур. Дві її попередниці - Катерина Арагонська і Анна Болейн не змогли цього зробити. Так само як і три наступні дружини - Анна Клевская, Катерина Говард і Катерина Парр теж. Джейн ж стала матір'ю майбутнього короля Англії Едуарда VI.

Джейн Сеймур ввела в шлюбну клятву королівських осіб слова «готова підкорятися і служити». Ці слова були дієві до останніх років. Лише Діана Спенсер зуміла переконати майбутнього чоловіка принца Чарльза в тому, що ці слова застаріли. Вона стала першою королівської нареченою, яка ці слова не вимовляла в рамках шлюбної клятви. До речі, нещодавно вийшла за принца Вільяма Кейт Міддлтон теж не стала обіцяти дружину підпорядкування.

Джейн Сеймур дійсно була подібно до ангела. Вона була самої лагідної і вірною дружиною короля. Після скандальної Анни Болейн придворні були раді цій тихій і добре вихованої жінки. Та й сам король встиг відпочити душею з новою дружиною. Правда, тривало їхнє щастя недовго. В якості королеви Англії Джейн Сеймур прожила трохи більше року. 30 травня 1536 вона вийшла заміж за Генріха VIII, в жовтні 1937 року народила йому сина. І 24 жовтня цього ж року Джейн Сеймур померла від пологової гарячки. Але цього року сімейного щастя Джейн вистачило для того, щоб увійти в історію як королеви Англії.

Теги: біографія, королев, сеймур, генріх

Найуспішніші і багаті співачки

% Titanika, автор JustLady. % % %
����� �������� � ������� ������
% Журнал Forbes активно стежить не тільки за успішністю фінансових і політичних діячів, а й за добробутом зірок. На сторінках цього журналу був опублікований рейтинг найбагатших співачок у світі.
% Статті за темою «Найуспішніші і багаті співачки» %
Найуспішніші і багаті співачки
% Біографія зірки: Мерайя Кері %
Найуспішніші і багаті співачки
% Бейонсе: "Люблю все робити сама" %
Найуспішніші і багаті співачки
% Дієта Мерайї Кері %
Найуспішніші і багаті співачки
% Персона: Валерія %
% Перше місце в рейтингу найбагатших співачок займає Леді Гага, яка заробила близько 90 мільйонів доларів в 2011 році. Як видно, епатажність всесвітньо відомої співачки аніскільки не заважає їй бути фінансово успішною.%

На другому місці опинилася Тейлор Свіфт. Гонорар за один виступ у неї складає більше мільйона доларів. Але навіть з такими сумами річний заробіток Тейлор Свіфт виявився в два рази меншим, ніж у Леді Гаги.

Третє місце в рейтингу найбагатших співачок займає поп-діва, доходи якої не обмежуються шоу-бізнесом. Кеті Перрі володіє власним парфумерним брендом. Крім усього іншого, співачка вельми успішно співпрацює з відомими компаніями в рамках рекламних акцій. Сукупний дохід Кеті склав 44 мільйони доларів за рік.

Ще одна представниця естради, котра поєднує свою роль співачки з володінням бізнесом, Бейонсе Жизель Ноулз. Уродженка Х'юстона скоротила в попередньому році кількість виступів, але власна лінія одягу дозволила заробити Бейонсе 34 мільйонів і зайняти четверте місце.

Ріанна заробила «всього» 29 мільйонів, також успішно співпрацюючи з великими компаніями. Правда концертна програма співачки була не менш насичена. Вийшов новий альбом, який крім успіху приніс Ріанні і прибуток.

Аліша Бет Мур (більш відома як Пінк) є не тільки автором і виконавцем власних пісень, а й успішною бізнес-леді. Саме це дозволило Пінк заробити 22 мільйони доларів і зайняти шосте місце в рейтингу найбагатших співачок світу.

Сьоме місце рейтингу займає менш знаменита співачка, яка стала популярною завдяки американському телешоу American Idol. Незважаючи на цей факт, Керрі Андервуд заробила 20 мільйонів доларів.

Селін Діон по праву вважається музичними критиками поп-ідолом. «Божественна» сутність співачки не заважає цілком успішно вести власне шоу і заробляти по 19 мільйонів на рік.

На дев'ятому місці британська співачка Адель із сумою в 18 мільйонів доларів. Номінантка «Греммі» є вельми відомою у себе на батьківщині. Її сингли вже другий рік визнаються одними з найпопулярніших.

Десяте місце займає Брітні Спірс. Незважаючи на життєві негаразди, її виступи і контракти з відомими компаніями принесли їй 10 мільйонів доларів.

На останній сходинці рейтингу знаходиться Аліша Кіз з такою ж сумою.

Теги: співачка, рейтинг, ледя, тейлор, гага, Кеті, перрі, багатий

Секрети краси Мадонни

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
������� ������� �������
% Мадонні вже за 50, але виглядає вона краще, ніж 20 років тому. Жінки всієї планети копіюють її стиль, зачіску та макіяж. Однак не кожній дамі під силу залишатися такою привабливою і молодою після 50-ти років. Тому інтерес до секретів краси Мадонни надзвичайно великий. %%
% Статті за темою «Секрети краси Мадонни» %
Секрети краси Мадонни
% Секрет молодості Мадонни %
Секрети краси Мадонни
% Секрет успіху Мадонни %
Секрети краси Мадонни
% В 52 роки Мадонна все ще секс-символ %
Секрети краси Мадонни
% Секрети краси знаменитостей %

Її фотографії пильно роздивляються жінки - невже Мадонна добилася приголомшливих результатів без допомоги пластичних хірургів, і її зображення не оброблені спеціальними комп'ютерними програмами, улучает зовнішність на фотографії?

Сама ж поп-королева стверджує, що не робить нічого особливого для підтримки своєї краси, а тільки виконує стандартні рекомендації дієтологів і тренерів з фітнесу.

Наприклад, Мадонна веде здоровий спосіб життя: алкоголь і наркотики залишилися в далекому минулому. Вона намагається уникати променів сонця, вважаючи, що вони згубно впливають на стан шкіри. Відпочивати зірка воліє не на тропічних пляжах, а в скандинавських країнах.

У харчуванні Мадонна вибіркова: віддає перевагу овочі на пару м'яса, п'є дуже багато артезіанської води, «зарядженої» спеціальними каббалістичними церемоніями.

Поп-діва намагається рано лягати і не захоплюється фаст-фудом, який може серйозно зіпсувати не тільки фігуру, але і шкіру, підвищивши її жирність.

У Мадонни дуже підтягнуте тіло, оскільки з 20-ти років вона щодня займається в гімнастичному залі, не пропускаючи жодного тренування. Чи жарт, співачка проводить в спортивному залі не менше трьох годин щодня, виконуючи досить складні вправи йоги.

Крім йоги, Мадонна дуже любить пілатес, плавання, їзду на велосипеді і кардіотренажери, на яких проводить значний час. Зірка впевнена, що тільки регулярні тренування без пощади до власного тіла можуть продовжити життя і, в певному сенсі, уберегти від серйозних захворювань: раку і проблем з серцем.

Мадонна ось уже кілька років дотримується вегетаріанської дієти, яка складається переважно з натуральних овочів, фруктів і зерна. У ресторанах зірка буває рідко, але дуже любить японську кухню.

Шкіра Мадонни світиться і сяє, незважаючи на її вік. Секрет зірки дуже простий - ніяких сигарет, алкоголю і сонця. Косметолог зірки стверджує, що Мадонна дуже любить маски. Наприклад, відразу після душу, поки пори обличчя відкриті, поп-королева наносить на обличчя спеціальну маску-гель, яка підтягує контури особи і просто перетворює шкіру.

Мадонна регулярно відвідує професійного косметолога в клініці і робить процедури щодо насичення шкіри киснем, які зменшують вже існуючі зморшки і запобігають появі нових.

Зірка сцени своїм живим прикладом показує, що і в 50 можна залишатися молодою і привабливою, варто тільки докласти для цього деякі зусилля і не лінуватися.

Теги: зірка, краса, секрет, мадонна