Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих

% Marusia1221, автор JustLady. % % %
����� �������� ���-������ ����. 10 ������
% Модельний бізнес щороку приваблює тисячі молодих дівчат. Професія моделі передбачає публічне життя і високу заробітну плату. Але не всім судилося пройти цей тернистий шлях сходження на світовий рівень. Щороку світ визначає десятку найкрасивіших і затребуваних моделей. %
% Статті за темою «Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих » %
Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих
% Російські топ-моделі, що підкорили подіум %
Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих
% Російські моделі, що підкорили світовий подіум %
Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих
% Тайра Бенкс: природність і натуральність %
Найкрасивіші топ-моделі світу. 10 кращих
% Сінді Кроуфорд - секрети дієти %
% Жизель Бундхен%

Уже котрий рік ця бразильська модель займає першу позицію відомого журналу Forbes. Вона змогла випередити таких моделей як Тайра Бенкс і Кейт Мосс. Найвідоміші рекламні компанії цієї дівчини для Louis Vuitton, Dolce & amp; Gabbana, Bvlgari.

Хайді Клум

Німецька модель займає друге місце серед найкрасивіших і затребуваних. Її кар'єра почалася в 1997 році. Сьогодні Хайді знають не тільки як топ-модель, але і як телеведучу, і як актрису. Дівчина знялася в серіалі «Секс у великому місті», «Відчайдушні домогосподарки» і «Англійський цирульник».

Кейт Мосс

Її кар'єра почалася ще в дев'яності роки і Кейт досі в першому ешелоні. Її називають ідеальним втіленням епохи моди. Їх хоча Мосс перевалило за сорок років, її все так само жадають бачити у себе в гостях світові фотографи. Вона брала участь в таких показах, як Bvlgari, Christian Dior. На сьогодні це друга топ-модель у світі за рівнем фінансового доходу.

Адріана Ліма

Ця бразильська модель є втіленням жіночності та сексуальності. За роки роботи встигла підкорити обкладинки всіх світових журналів мод. Одна з найбільш високооплачуваних моделей світу. На 2010 рік її дохід склав вісім мільйонів доларів.

Наталія Водянова

І хоча російська красуня давно у відставці, вона все так само приваблива. Її історія - історія провінційної дівчинки, яку помітили і запросили для участі в показах за кордоном.

Олесандра Амбросіо

Амбітна бразильська брюнетка. Знаходиться на піку популярності. При зростанні метр вісімдесят важить вона не більше 49 кілограм.

Даутзен Крус

Нідерландська супермодель. Потрапила з модельний бізнес тільки завдяки свій насточівості і карколомної зовнішності. Сьогодні є одним з Ангелів Victoria's Secret. Знімалася для календаря Pirelli в 2008 році.

Дарина Вербові

Польська модель. Вона зберегла свій натуральних колір волосся, що неймовірно йде їй під блакитні очі. Розкішна дівчина знаходиться на восьмому місці.

Міранда Кер

Австралія. На даний момент, незважаючи на дев'яте місце, модель успішно підкорює висоти. Вже отримала безліч пропозицій знятися в найпопулярніших жіночих журналах. Роботу над цими проектами почне в 2012 році.

Каролін Мерфі

США. Незважаючи на свій вже не модельний вік -38 років, успішно продовжує кар'єру і є особою кількох відомих брендів.

Теги: модель, журнал, мир, топ, бізнес, наталья, кейт, водяні, мосс

Біографія зірки: Любов Казарновська

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
��������� ������: ������ ������������
% Любов Казарновська - це ім'я добре відоме всім любителям оперної музики. Талановита співачка, лауреат міжнародних конкурсів, доктор музичних наук, професор. Її біографія - це ціла низка стрімких перемог і вражаючих досягнень.
% Статті за темою «Біографія зірки: Любов Казарновська» %
Біографія зірки: Любов Казарновська
% Біографія зірки: Максим Аверін %
Біографія зірки: Любов Казарновська
% Біографія зірки: Юлія Рутберг %
Біографія зірки: Любов Казарновська
% Біографія зірки: Меріл Стріп %
Біографія зірки: Любов Казарновська
% Біографія зірки: Орнелла Муті %

Любов Казарновська народилася 18 липня 1956 року в Москві. Її родина була хоча й інтелігентною, але не пов'язаної з оперною музикою. Батько - Юрій Казарновський, генерал запасу, автор книг з військової історії, мама - Лідія Казарновська, філолог, викладач російської мови та літератури. Але у дівчинки дуже рано відкрилися здібності до співу, вона співала завжди, займалася музикою з дитинства. Тому, закінчивши школу, подала документи на факультет акторів музичного театру в Гнєсінський інститут. Але педагоги говорили дівчині, що у неї рідкісний оперний голос з унікальним тембром. Коли Казарновська стала виконувати арії з опер Верді, Пуччіні, Чайковського, вона зрозуміла, що опера - її майбутнє.

У 1982 році Любов Казарновська закінчила Московську державну консерваторію, ще навчаючись в якій вона співала на сцені Музичного академічного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка. У 1985 році вона закінчила і аспірантуру по класу Є.І. Шумілова.

Відома широкому колу любителів класичної музики співачка стала, отримавши другу премію на Всесоюзному конкурсі вокалістів імені М. Глінки. Скоро Казарновська вже співала сольні партії в операх Державного академічного Великого театру «Іоланта» і «Євгеній Онєгін» П. Чайковського, «Майська ніч» і «Сказання про невидимий град Кітеж» М. Римського-Корсакова, «Паяци» Р. Леонкавалло, « Богема »Д. Пуччіні.

У 1984 році співачка взяла перший приз Конкурсу молодих виконавців ЮНЕСКО в Братиславі і завоювала таким чином світове визнання. Тоді ж вона отримала третю премію і почесний диплом Конкурсу Мирьям Хеллін в Гельсінкі, а через два роки стала лауреатом премії імені Ленінського комсомолу.

У 1986 році Любов Казарновська поступила в Державний академічний театр імені Кірова (зараз Маріїнський) і 3 роки була солісткою там. Через 2 роки вона з успіхом виступила в лондонському «Ковент-Гардені», виконавши партію Тетяни в «Євгенії Онєгіні». Потім Казарновська не сходила з найвідоміших світових оперних майданчиків: «Ковент-Гарден», «Метрополітен-Опера», Х'юстон Гранд Опера »та багатьох інших.

У 1989 році співачка познайомилася з імпресаріо з Відня Робертом Росціком і вийшла за нього заміж. Вона продовжила гастролювати по світу і виконувати найскладніші партії. Наприклад, роль в опері Р, Штрауса «Саломея» донині виконує лише вона одна. Навіть онук Штрауса, почувши її спів, сказав: «Напевно, мій дід мав на увазі Казарновська, коли писав цю оперу». У репертуарі Казарновської більше 50 оперних творів і безліч камерної музики. Вона випустила безліч дисків, співпрацювала і співпрацює з багатьма видатними майстрами оперного мистецтва -діріжерамі Р. Муті, Дж. Льовайном, К. Тілеманном, Д. Баренбойм, Б. Хайтінк, Ю. Теміркановим, Є. Колобовим, В. Гергієв, режисерами Ф . Дзефіреллі, А. Егояном, М. Вікка, Д. Теймор, Д. Дью. Вона співала з Л. Паваротті, П. Домінго, Х. Кура, Х. Каррерасом та іншими видатними виконавцями, брала участь в самих різних, в тому числі аванградних постановках.

У 1997 році Казарновська створила фонд свого імені на підтримку оперного мистецтва в Росії. У його рамках вона організовує концерти та майстер-класи світових знаменитостей в нашій країні. Співачка також знімалася в кіно. Фільм з її участю «Анна», знятий Є. Гінзбургом, отримав «Гран-прі» на кінофестивалі «Література і кіно» в Гатчині.

Любов кКазарновская Курируючи Дитячий оперний театр свого імен в місті Дубна. Вона займається громадською діяльністю, є доктором музичних наук, професором. Удостоєна безлічі титулів і нагород.

Теги: зірка, дієта, любов, біографія, Казарновська, Казарновський