Особисте життя Ольги Кабо

������ ����� ����� ����
% Ольга Кабо народилася в Москві, 28 січня 1968 року. Зніматися в кіно почала ще школяркою. Красиву і талановиту дівчинку запросили на зйомки в фільми "І повториться все" Ярослава Лупія і "Жарти в сторону" Віталія Макарова. На зйомках вона остаточно зрозуміла, що бути актрисою - це її покликання. Після школи Ольга вступила до ВДІКу.%
% Статті за темою «Особисте життя Ольги Кабо» %
Особисте життя Ольги Кабо
% Біографія зірки: Ольга Кабо %
Особисте життя Ольги Кабо
% Викликаємо до дошки: кращі місця для серфінгу %
Особисте життя Ольги Кабо
% Чим старше, тим красивіше? %
Особисте життя Ольги Кабо
% Навколосвітній Новий рік %

Дуже успішна актриса, Ольга Кабо знімалася в багатьох фільмах, часто сама виконувала каскадерські трюки, працювала в театрах. І як багатьом затребуваним актрисам, їй довелося пожертвувати особистим життям заради кар'єри.

Першим чоловіком Ольги був бізнесмен Едуард Василишин, вони одружилися, коли Ользі виповнилося 29 років, і через рік у них народилася дочка Тетяна. Ольга залишила професію, присвятивши себе вихованню дівчинки, але скоро зрозуміла, що не уявляє своє життя без улюбленої роботи. Однак Едуард волів бачити свою дружину тільки в ролі домогосподарки, і в сім'ї почалися конфлікти. Ольга вирішила розлучитися з чоловіком, і довгі роки її життя було присвячене тільки роботі, турботі про доньку і батьків.

Але напередодні свого 41-го дня народження Ольга Кабо, нарешті, зустріла людину, яку змогла полюбити. Микола Разгуляєв з першої зустрічі демонстрував свої серйозні наміри щодо їх з Ольгою майбутнього. Вони зустрічалися уривками, часу не було ні у Ольги, ні в Миколи, але навіть за ці нетривалі і не дуже часті зустрічі Микола зумів завоювати не тільки Ольгино серце, але і сподобається її доньці і батькам. Ольга Кабо і Микола Разгуляєв одружилися через два місяці після знайомства. 19 березня 2009 вони обмінялися обручками, і Ольга переїхала до Миколи.

Їх шлюб залишається щасливим і дружним. Микола розуміє, як важлива для Ольги її робота, і не перешкоджає її артистичній кар'єрі. Вони часто разом з'являються на різних заходах, це красива пара, і в їхніх очах світиться щира любов. Хочеться сподіватися, що цей союз, всупереч думкам про нестабільності шлюбів з актрисами, буде довгим і щасливим.

Теги: життя, біографія, микола, ольга, кабо, Василишин

Багаті і холості: самі завидні женихи світу.

% Sphejno, автор JustLady. % % %
������� � ��������: ����� �������� ������ ����.
% Найбагатші холостяки світу - принци і мільярдери не поспішають розлучатися зі своєю свободою. Тому практично у кожної жінки є шанс «окільцювати» одного з завидних женихів. Але дівчатам варто поквапитися, з тисячі мільярдерів тільки 120 ніколи не були одружені, розлучені або вдівства. І з кожним роком число неодружених багатіїв зменшується.
% Статті за темою «Багаті і холості: самі завидні женихи світу.» %
Багаті і холості: самі завидні женихи світу.
% Успішні, багаті і неодружені чоловіки Москви %
Багаті і холості: самі завидні женихи світу.
% Неодружені принци світу %
Багаті і холості: самі завидні женихи світу.
% Де знайти багатого нареченого %
Багаті і холості: самі завидні женихи світу.
% Магія: знаходимо багатого нареченого %
% Очолює список завидних женихів 30-тирічний шейх Хамдан бін Мухаммед. Його стан оцінюється в 20 мільярдів доларів. Наслідний принц правителя ОАЕ досить гарний собою, захоплюється поезією і кінним спортом і навіть має золоту медаль азіатської спортивної олімпіади. Цей завидний наречений живе в Дубаї і непогано почуває себе в кріслі глави дубайського виконавчої ради.%

На другому місці розмістився молодий американський бізнесмен Дастін Московіц. Один із засновників соціальної мережі Facebook має у своєму активі 3 мільярди доларів і є наймолодшим мільярдером у світі. Йому 28, він гарний, розумний і багатий, а головне неодружений. Але необхідно поспішити, кажуть, що у молодого багатія з'явилася постійна подруга.

Одним з найбажаніших холостяків Британського королівства після одруження брата, принца Вільяма, став принц Гаррі - молодший син покійної принцеси Діани і принца Чарльза. Дуже яскравий і цікавий молодий чоловік, окрім фінансової забезпеченості і довгою родоводу, володіє веселим і доброзичливим характером. Після того як він розлучився зі своєю дівчиною кілька років тому, його серце вважається абсолютно вільним.

Інший заможний представник королівського роду - принц Карл Філіп. Шведський принц володіє неабиякою зовнішністю, художнім смаком і багатством своїх благородних предків. Йому 31 рік, він дизайнер, автогонщик і спадкоємець шведського трону. Шикарний красень після сварки зі своєю черговою пасією вважається завидним молодим нареченим Швеції і входить у двадцятку найбагатших холостяків світу.

Замикає п'ятірку найбажаніших женихів прекрасний принц з ангельською зовнішністю. Андреа Казірагі - молодий спадкоємець королівства Монако. Його захоплення - футбол, танці, лижний спорт і верхова їзда. «Казковий принц» - саме так називають Казірагі представниці прекрасної статі не тільки в його рідній батьківщині, але й по всьому світу. Поряд з бездоганними рисами обличчя, спортивною фігурою і приголомшливим чарівністю, молодий чоловік дивно скромний і романтичний.

Не найостанніше місце серед багатих женихів і в російського бізнесмена Романа Абрамовича. Звичайно, він не такий молодий, як попередні кандидати, але він по праву може вважатися одним з найзаможніших женихів світу. Колишній губернатор Чукотки мільярдер, власник власного футбольного клубу, цілої флотилії яхт і величезної кількості будинків і дач.

Теги: світ, наречений, вільний, принц, багатий

Великі жінки XX століття

% Оля Лісіна, автор JustLady. % % %
������� ������� XX ����
% Мерилін Монро, Грета Гарбо, Марлен Дітріх і Вів'єн Лі - жодна стаття про найбільші жінках минулого століття не обходиться без згадки хоча б однієї, а то й кількох з цих кинодив. Однак права називатися великою жінкою заслуговують не тільки екранні красуні.
% Статті за темою «Великі жінки XX століття» %
Великі жінки XX століття
% Ікони стилю XX століття %
Великі жінки XX століття
% Як змінювався жіночий ідеал краси %
Великі жінки XX століття
% Не буває некрасивих жінок, буває різна мода %
Великі жінки XX століття
% Історія великої Коко Шанель %

Принцеса Діана - головна Попелюшка XX століття, яка перетворилася на принцесу зі звичайної виховательки. Вона була невтомним благодійником і миротворцем, вважалася іконою стилю і однією з найкрасивіших жінок свого часу, вона завоювала любов цілої нації і не змогла розтопити серце лише одного британця - свого чоловіка принца Чарльза. Її життя - казка з гарним початком, важким продовженням і сумним кінцем, але це казка про сильну жінку, образ якої досі надихає багатьох людей по всьому світу.

Єва Браун - найбільша коханка минулого сторіччя. Точніше, краща коханка і єдина дружина найбільшого з тиранів - Адольфа Гітлера. Вона зустріла свою долю в 17, але більше двох років ділила свого коханого з іншою жінкою. Ставши єдиною коханкою майбутнього фюрера, Браун проводила величезну роботу над собою і над своєю зовнішністю, щоб догодити Гітлеру. Від нестерпного стресу Єва двічі намагалася звести рахунки з життям. Вона стала особистою секретаркою Гітлера, але ніхто не сприймав її всерйоз і не пов'язував з особистим життям диктатора. Її казка почалася 29 квітня, коли 15-річний роман, нарешті, завершився весіллям. Згода на одруження стало останнім подарунком приреченого фюрера головною жінці в його житті. Пробувши в ролі дружини рівно 40 годин, Єва Браун прийняла ціаністий калій, а Гітлер відправив кулю собі в рот.

Бонні Паркер - найбільша злочинниця і найвідоміша коханка з кримінального світу. Мініатюрна красуня Бонні і її напарник Клайд Берроу були єстетствує парочкою грабіжників, яка орудувала на просторах Америки у період Великої депресії. Вони модно одягалися і дуже любили фотографуватися, наслідуючи людям з рекламних плакатів. Їх божевільна казка з кримінальним ухилом тривала для обох до самої смерті, коли 176 поліцейських куль буквально зрешетили Ford V8, на якому їхали коханці. Бонні увійшла в історію як лиха злочинниця, вірна коханка і автор своєю єдиною поеми під назвою «Історія Бонні і Клайда».

Марія Склодовська-Кюрі - найбільша жінка-науковець. На початку XX століття, коли заміжнім жінкам належало стежити за будинком і не лізти в науку, надавши такі серйозні справи чоловікам, вона не просто допомагала чоловікові в його дослідженнях, а й стала лауреатом Нобелівської премії з фізики разом з ним. Після смерті чоловіка Марія продовжувала справу всього їхнього життя і в 1911-му році отримала другу Нобелівську премію, тепер уже з хімії, ставши першим у світі дворазовим нобелівським лауреатом. Саме вона відкрила жінкам шлях у науку, надихнувши їх своїм блискучим прикладом.

Ванга - найбільша провісниця минулого сторіччя. Будучи 12-річною дівчинкою, Ванга втратила зір, але натомість отримала можливість бачити те, що не відкривається звичайним людям. Болгарська ясновидиця не тільки допомогла мільйонам людей, приймаючи їх у себе практично без відпочинку, але й переконала вчених у своїх надприродних здібностях. Серед відомих пророцтв Ванги - розпад СРСР і аварія на Чорнобильській АС.

Анна Павлова - найбільша балерина минулого сторіччя. Її здатність імпровізувати і довірятися пориву натхнення була настільки сильна, що малюнок її танцю ніколи не повторювався. Сповнений нею етюд «Вмираючий лебідь» не тільки до глибини душі вразив автора музики - Каміля Сен-Санса, але і на довгі роки став візитною карткою російського балету. За легендою, останніми словами Павлової, вимовленими перед смертю, були наступні: «Приготуйте мій костюм лебедя! »Ім'я цієї балерини відомо далеко за межами Росії. Наприклад, в австралійських кондитерських досі можна купити тістечко, назване на її честь.

Лариса Латиніна - найбільша спортсменка XX століття і, що особливо приємно, наша співвітчизниця. Ця чарівна гімнастка за всю свою спортивну кар'єру завоювала 18 олімпійських медалей, рівно половина з яких - золоті. Цей результат досі не перевершений ні однією людиною, незалежно від її статі та виду спорту, в якому він виступає.

Валентина Терешкова - перша жінка-космонавт і кумир мільйонів жінок свого часу, які копіювали її зачіску і з величезною швидкістю розкуповували годинник «Чайка», названі на честь її позивного. Вона не тільки відкрила нову сторінку в історії освоєння космосу, а й стала матір'ю першої дитини, обома батьками якого були космонавти. Крім того, Терешкова - єдина жінка-генерал за всю історію російської армії.

Теги: жінка, минуле, століття, велике, вчений