Персона: Світлана Маніовіч

�������: �������� ��������
% Недавно світське столичне товариство розбурхав звістка про розлучення російського бізнесмена Махал Маніовіч з дружиною Світланою. Як це прийнято в шоубизнесе, розлучення було широко «розрекламований», і за активної участі преси виставлений на огляд широкій публіці.

Світлана Маніовіч - колишня дружина Михайла, відома світська левиця. Згідно з версією журналу «Tatler», Світлана була проголошена однією з найвпливовіших блондинок в Росії. Жінка з чарівною посмішкою, залізною хваткою і сталевими нервами.

У «лихих» 90-х роках країні катастрофічно потрібні люди з вільним фінансовим мисленням. Багато студентів-економістів приймалися до керівного складу дрібних фірм і підприємств. Цим шляхом пішла і Світлана, ставши фінансовим директором компанії «Х.Г.С», лідера ринку поліграфії. На цій посаді Світлана Захарова (Захарова - дівоче прізвище) познайомилася з підприємцем Маніовічем Михайлом. Світлана та Михайло одружилися в 1994 році. Михайло народився в Росії, але в дитинстві виїхав до Ізраїлю, отримав громадянство. Довелося жити на два міста: Тель-Авів і Москва, де вона навчалася в аспірантурі. Незабаром зрозумівши, що поліграфія - не її середу, Світлана зважилася на відкриття свого першого бутіка в готелі «Метрополь». Артем Малевський надав неоціненну допомогу, взявши Світлану в компаньйони.

Модна індустрія виявилася цікавою справою, тим, чим Світлана завжди хотіла займатися. В її бутиках були присутні колекції відомих дизайнерів, таких як Yohji Yamamoto і Blumarine, Versace і Roberto Cavalli.

На одному зі світських раутів Світлана познайомилася з радником виконавчого директора Російського концерну «Росенергоатом» Тимуром Івановим. Він і став причиною подальшого розлучення подружжя. Світлана намагалася повернутися до чоловіка, намагалася зберегти сім'ю, але спроби були безуспішні. Екс-дружина підприємця Маніовіч виявилася воістину бізнес-леді. Користуючись відсутністю колишнього чоловіка, перереєстровувала все бутики, якими володіла родина Маніовіч на нову юридичну особу, в якому сама ж була засновником. Михайло в свою чергу, будучи громадянином Ізраїлю, заборонив виїзд за кордон загальним дітям.

В даний час Світлана продовжує відвідувати світські раути, але тільки приїжджає туди вже не на червоному Bentley, як до розлучення, а на подарованому Тимуром чорному Aston Martin.

Теги: історія, біографія, персона, світла, артем

Особисте життя Антона Камолова

������ ����� ������ ��������
% Цей талановитий, з відмінним почуттям гумору телеведучий іноді просто вражає всіх своїми точними і правдивими коментарями на адресу тієї чи іншої зірки. Його сліпуча усмішка нищить жінок на повал. Але, тим не менш, він залишається справжнім джентльменом і яскравим представником інтелігенції.%
% Статті за темою «Особисте життя Антона Камолова» %
Особисте життя Антона Камолова
% Особисте життя Ксенії Собчак %
Особисте життя Антона Камолова
% Прекрасна і смішна: Нонна Гришаєва %
Особисте життя Антона Камолова
% Сяйво зірок: Ірина Дубцова %
Особисте життя Антона Камолова
% Спортсменка і просто красуня Олена Бережна %

З самого раннього дитинства Антон був всебічно розвиненою дитиною. Після закінчення школи Антон з легкістю надходить в Московський державний технічний університет ім. Н.Е. Баумана. Він активно займається спортом і входить до складу збірної університету з баскетболу. Також він активно брав участь в команді КВН МГТУ ім. Баумана. Після закінчення університету Антон Камолов вирішив спробувати себе в ролі ведучого на радіо, а потім і в ролі телеведучого. На початку він разом з відомої ведучої Яною Чурикової вів програму МТV. Але через рік Антон веде абсолютно нову програму, вже разом з Ольгою Шелест під назвою «Бадьорий ранок». В один день вони разом вирішили спробувати себе в ролі продюсерів. Всі їхні праці були винагороджені по достоїнству, і Антон з Ольгою отримали премію «Стильні штучки», в наслідок він став самим стильним телеведучим. Останнім часом все частіше ми спостерігаємо його в складі журі на КВН, який транслюється на Першому каналі. Ще він не залишає роботу на радіо «Європа Плюс».

Зі своєю майбутньою дружиною Владою Антон познайомився на курорті і у них зав'язався звичайний відпускної роман, а після повернення в Москву вони чомусь не розлучилися, а навпаки, продовжували зустрічатися. Найголовніше, що привернуло його в майбутній дружині, це відмінне почуття гумору, розум і зовнішні дані. Довгий час вони продовжували жити в цивільному шлюбі, і їх це влаштовувало, але після того, як його цивільна дружина завагітніла, все вирішилося само собою.

Антон навіть був присутній при народженні свого первістка для того, щоб підтримати свою дружину, адже він знав, як це для неї важливо. Він намагається більше часу проводити зі своїм сином і дружиною Владою. Антон обожнює дарувати подарунки своїй дружині і сину, так як любить спостерігати за радістю в їх очах. Тільки тому, що у них схоже почуття гумору, вони уникають побутових проблем і дрібних сварок. Природно, Антон зі своєю дружиною і сваряться і миряться, як усі нормальні люди, але в їх відносинах є повага і любов один до одного. Він з особливою ніжністю говорить про свою дружину і дитину, вони для нього найбільш надійні та близькі люди.

Антон вважає себе дуже щасливою людиною, оскільки у нього є улюблена робота, сім'я і є можливість прагнути до більш високих вершин своєї творчості.

Теги: вік, життя, антон, влад

Особисте життя Тимура Батрутдінова

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
������ ����� ������ ������������
% Тимур Батрутдінов дуже неординарний, і, безумовно, розташовує до себе людей. Артист володіє величезною часткою чарівності, а про його вміння жартувати можна і не згадувати - Тимур давно відомий як популярний резидент гумористичного шоу «Comedy Club».
% Статті за темою «Особисте життя Тимура Батрутдінова» %
Особисте життя Тимура Батрутдінова
% Тимур Батрутдінов: Смійся, Паяц! %
Особисте життя Тимура Батрутдінова
% Особисте життя Ірини Розанової %
Особисте життя Тимура Батрутдінова
% Найзавидніші женихи Росії %
Особисте життя Тимура Батрутдінова
% Весілля Яни Чурикової %

Тимур народився в с. Вороняче в Підмосков'ї. Як і годиться, сім'ям військових Батрутдінова часто міняли місця проживання, тому Тимур провів своє дитинство в Балтійську.

Як відзначають ті, хто знав артиста з дитинства, він ріс дуже талановитим, артистичним дитиною. Грав у шкільних постановках, займався в гуртках, дуже любив літературу.

У КВН, частково, Тимура і привела любов до літератури, будучи студентам він писав сценарії для збірної Клубу веселих і кмітливих з Санкт-Петербурга. Вийшло так, що часу на навчання у «Каштана» залишалося мало, і йому довелося взяти академічну відпустку. Все ж закінчивши, Тимур вирушив в армію, служив у Подільському районі.

Відслуживши, рвонув до Москви. Старі зв'язки допомогли потрапити Тимуру в команду «Незолотая молодь», точніше його запросили туди в якості актора. Це запрошення було доленосним, оскільки саме виступаючи за команду, Тимур познайомився з Гаріком «Бульдогом» Харламовим, і, згодом, приєднався до «Comedy Club». Згадуючи про свої виступи за «Молодь», Тимур зізнається, що в КВН розкритися повністю не встиг. Але зате показати свій талант і полюбитися глядачам «Каштаном» вдалося саме в «Comedy». До речі, на одному з виступів його і помітили представники каналу Муз-Тв. З цього моменту почалася кар'єра Тимура як телеведучого - «Каштан» вів передачу «Привіт, Кукуева», яка завдяки йому мала великий успіх.

Тимур дуже любить літературу, саме тому займається написанням сценаріїв різного роду для КВН, але також в активі артиста є незвичайні роботи. Достеменно відомо, що мова ведучого шоу «Зірки танцполу» -робота саме Батрутднова.

Що стосується особистого життя артиста, тут все дуже туманно. Пресі не вдається застати резидента з пасією, все це можливо від того, що Тимур дуже ретельно підходить до вибору супутниці життя. Неодноразово в інтерв'ю молодий чоловік зізнавався, що вимоги до майбутньої дружини дуже високі - вона повинна бути і господарської, і люблячої дітей, і, звичайно ж, мудрою. Ще артист хотів би бачити в своїй коханій творчий потенціал, прагнення підсобити йому, дати будь-якої раду. Поки що, очевидно, така жінка не зустрілася, але артист продовжує шукати.

Теги: шоу, життя, біографія, comedy, тимур