Подарунки на діамантове весілля

������� �� ������������� �������
% «Бабуся рядком з дідусем стільки років, скільки років разом ...» Рука об руку довгі роки. І щастя, і труднощі ці люди завжди ділили порівну, проживши душа в душу довге, хоча часом і далеко нелегке життя. Зустрівшись одного разу, вони присягнулися один одному у вічній любові і зуміли пронести це світле почуття через усе життя. Дні плавно перетікали в місяці і роки, виросли діти, потім онуки, правнуки ... І ось - на порозі 60-річний ювілей спільного життя двох люблячих сердець, сама що ні на є діамантове весілля ...%
% Статті за темою «Подарунки на діамантове весілля» %
Подарунки на діамантове весілля
% Діамантова лихоманка %
Подарунки на діамантове весілля
% Які бувають весілля: від 1 до 100 років %
Подарунки на діамантове весілля
% Вчимося вибирати подарунок %
Подарунки на діамантове весілля
% Найкрасивіші весілля в історії %

Накриті столи, наймолодші представники великого щасливого сімейства тихенько повторюють спеціально розучені до ювілею улюблених «бабусі і дідусі» невигадливі поздоровлення, прибувають все нові гості ...

Стоп! А чи знають запрошені, що і як правильно подарувати людям, які протягом цілих 60-ти років (для нинішнього молодого покоління - цифра просто фантастична !!!) свято зберігають один одному обіцянку «бути разом і в любові, і в негаразди ...» ?

Звичайно ж, перше, що спадає на думку при виборі подарунка до такої знаменної події - це вироби, прикрашені діамантами. Чистими, благородними і твердими, немов сімейні відносини «дорогоцінних ювілярів». Однак погодьтеся, в нинішніх економічних реаліях далеко не всякому по кишені піднести нехай і самим рідним і коханим близьким родичам такий царський подарунок. Поспішаємо заспокоїти тих, хто розраховує на більш скромну, ніж вартість дорогих ювелірних прикрас, суму. Можна зупинити свій вибір на декоративних штучках, пряжках, шпильках або запонки, прикрашених штучними діамантами - фіанітами. Відмінно підійде в якості подарунка і кришталь.

Від улюблених ж онуків і правнуків щасливого подружнього парі, що відзначає 60-річчя спільного життя, буде приємно отримати сімейний фотоальбом. Нехай на перших його сторінках будуть поміщені фото, що розповідають про перші спільно прожитих роках ювілярів. І далі, сторінка за сторінкою, у них перед очима знову, немов одна мить, пронесеться все життя - день одруження, народження дітей, онуків, золоте весілля ... Словом - найбільш пам'ятні і дорогі серцю миті можна вмістити в одному альбомі.

І в кінці можна не згадати про одну цікаву традиції «діамантовою річниці» спільного життя. З цього дня обручки ювілярів вважаються сімейною реліквією і повинні перейти у спадок онукам і правнукам, поки так і не зустріли своєї долі. А «молодятам зі стажем» замість підносяться нові кільця, якими вони можуть обмінятися безпосередньо на торжестві, у присутності гостей, в черговий раз поклявшись в любові і вірності один одному. І зовсім не обов'язково, щоб нові символи вірності і сімейного життя, які надінуть на безіменний палець правої руки ювіляри, були інкрустовані діамантами. Адже головне, як відомо - увага, а не кількість нулів на ціннику ...

Теги: весілля, подарунок

Медитація для початківців

% Withoutmouth, автор JustLady. % % %
��������� ��� ����������
% Медитації приписується маса дивовижних властивостей - від лікування депресії до виконання найпотаємніших бажань. Чи так це насправді, можна дізнатися, лише ненадовго занурившись в саму глиб себе. З чого почати і як діяти?
% Статті за темою «Медитація для початківців» %
Медитація для початківців
% Медитація: керівництво для початківця %
Медитація для початківців
% Медитація проти болю %
Медитація для початківців
% Медитація під час ходьби %
Медитація для початківців
% Медитація Тонглен - спосіб зберегти спокойстіе в будь-яких ситуаціях %

Медитацію часто асоціюють з йогою, хоча насправді практикувати цю дисципліну можна і незалежно. Не всі йоги займаються медитацією, також як і не всі медитирующие займаються йогою. Так що якщо вас лякає наявність фізичних вправ в практиці - розслабтеся, медитацію як раз і відрізняє той факт, що робити взагалі нічого не потрібно. І, як правило, це виявляється не таким вже й простим заняттям, як на перший погляд здається. Головна мета медитації - це зупинка потоку думок, які постійно відволікають нас від суті, від усвідомлення того, ким ми є насправді. Розум в даному випадку представляється як вічно включений телевізор, який прикував нашу увагу, не дозволяючи розгледіти й почути нашу справжню внутрішню природу.

Вивчення медитації прийнято починати з концентрації уваги на образі, об'єкті, звуці або на власному тілі. Медитація буває декількох видів - класична сидяча, ходяча і навіть лежача. Взагалі медитацією може стати все життя, але щоб дійти до цього рівня, потрібно не один рік присвятити практиці. Очі під час медитації можуть бути закриті або відкриті, на ваш розсуд. Медитувати можна в тиші, під звуки природи або виконуючи мантри - спеціальні звуки, що допомагають налаштуватися на певні вібрації. Вибір умов залежить від традиції та особистих уподобань медитує.

Кращий час для медитації - ранній ранок (до сходу сонця) і вечір (перед відходом до сну). Практика починається з 20-30 хвилин, після чого час поступово збільшується. Досвідчені медитатори можуть проводити в сидінні тижні і навіть місяці, абсолютно не відчуваючи звичайних людських бажань, обумовлених фізіологією. Місце для занять має бути чистим, добре провітрюваним і опалювальним. Звуки і інші сторонні фактори не повинні порушувати вашого спокою і отвекать від практики. Перед медитацією не варто пити багато рідини і їсти важку їжу - це може викликати сонливість або, навпаки, непосидючість. Пози для медитації мають суто індивідуальний характер. Ідеальною вважається позиція повного лотоса зі схрещеними ногами і прямою спиною. Якщо ця поза вам не доступна, ви можете скористатися спеціальною подушкою або лавкою, які можна придбати в спеціалізованих магазинах або виготовити самостійно. Якщо у вас є якісь проблеми з хребтом або нижньою частиною тіла, допускається сидіння на стільці з прямими ногами. Також дозволяється використовувати стіну в якості опори в перші дні практики. Сідаючи медитувати, позбудьтеся від думки, що вам необхідно щось робити. Практика існує саме для того, щоб подолати цей звичний шаблон поведінки, розслабитися і просто насолоджуватися буттям. Спочатку вам, швидше за все, буде здаватися це неможливим. Але, чим більше ви будете практикувати, тим все легше вам буде знаходити острівець спокою і гармонії всередині себе. 

Медитувати можна самостійно, але якщо ви хочете досягти справжньої майстерності в цьому мистецтві, бажано знайти майстра або вчителя, який допоможе уникнути типових помилок і дати необхідні інструкції. Саме для цих цілей по всьому світу існують так звані рітріти - час, який ви присвячуєте вивчення свого внутрішнього світу в спеціально створених для цього умовах. Традиція рітріти бере свій початок в Азіатських країнах - Індія і Таїланд є місцями, де медитація вважається практично обов'язковим заняттям для кожного буддиста або індуїста. Хоча медитація і має релігійне забарвлення, вам зовсім не обов'язково міняти свою віру для того, щоб досягти успіху в практиці. Головне - справжнє бажання знайти мир і спокій всередині себе.

Теги: практик, йог, медитація