Рукоділля як найпопулярніший вид хобі

% Юлія Отруйна, автор JustLady. % % %
��������� ��� ����� ���������� ��� �����
% На сьогоднішній день рукоділля є одним з найпопулярніших видів хобі для жінок. Заняття ці можуть захопити всі вікові категорії від маленьких дівчаток до бабусь. Часом рукоділля настільки щільно входить в життя людини, що стає не просто захопленням, а справою життя. Своїми роботами майстра можуть не просто милуватися, а й брати участь з ними у виставках і навіть продавати на аукціонах.
% Статті за темою «Рукоділля як найпопулярніший вид хобі» %
Рукоділля як найпопулярніший вид хобі
% Рукоділля %
Рукоділля як найпопулярніший вид хобі
% Хоббі та рукоділля: декупаж %
Рукоділля як найпопулярніший вид хобі
% Як підібрати собі хобі до душі? %
Рукоділля як найпопулярніший вид хобі
% Хоббі тобі під стать %

Видів рукоділля зараз так багато, що кожна майстриня може вибрати собі заняття до душі. Займатися і вчитися майстерності зараз стало набагато простіше в зв'язку з широким колом публікацій з різних видів рукоділля в друкованій літературі і величезній кількості ресурсів в мережі інтернет. Для того щоб навчитися в'язати шкарпетки, вишивати, робити м'які іграшки або біжутерію, зовсім необов'язково відвідувати спеціальні гуртки чи курси. Відеоматеріалів та майстер-класів так багато, що часом важко вирішити, що вибрати. Радує і асортимент продаваних прикладних матеріалів для рукодільниць. Є можливість не просто підібрати необхідні деталі, але і навіть замовити щось зовсім незвичайне.

Скільки ж видів рукоділля зараз існують? Спробуємо перерахувати найвідоміші і згадати ті, які зустрічаються не так часто.

1. В'язання. Цей вид рукоділля вважають найпоширенішим в світі. Виділяють кілька типів в'язання залежно від використовуваного інструменту:
% - В'язання звичайним гачком;
% - В'язання довгим гачком (туніське в'язання);
% - В'язання спицями.

2. Шиття і моделювання. Популярна не менше рукоділля. Причому, як би це не здавалося дивно, дівчатка шкільного віку та молоді дівчата володіють великими навичками в роботі з тканиною і швейними машинами, ніж жінки середніх років.

3. Клаптева пластику (печворк). Цей вид рукоділля більше приваблює жінок похилого віку. Вироби виконані в цій техніці можуть бути, як зшиті, так і в'язані.

4. Аплікація. На жаль, аплікація зараз не у великій пошані. З розвитком промислових термо-заготовок, людей захоплюються річний аплікацією стало менше.

5. Плетіння. Видів плетіння безліч і кожна дівчинка хоча б раз пробувала займатися яким-небудь видом плетіння.

Плетіння з ниток і мотузок:
% - Макраме;
% - Мереживо на коклюшках;
% - Плетіння з стрічок.

Плетіння з дерева:
% - Плетіння з лози;
% - Плетіння з соломи;
% - Плетіння з дранок.

6. Бісероплетіння. Цей вид рукоділля можна розділити на верстатне і ручне плетіння з намистин і бісеру.

7. Вишивання. Технік вишивання досить багато:
% - Машинна вишивка;
% - Вишивання гладдю;
% - Вишивання хрестом;
% - Вишивка рішельє;
% - Вушко мереживо;
% - Мережка.

8. Килимарство. У цьому виді творчості по праву чоловіки можуть посперечатися в якості виконання з жінками.

9. Робота з папером. До цього виду можна віднести:
% - Орігамі;
% - Квіллінг;
% - Декупаж;
% - Скрапбукінг.

10. Гільйошування. Даний вид рукоділля являє собою випалювання по тканині.

11. Батик. Багатьом подобається займатися розписом по тканині. Це дуже захоплююче і відрізняється від простого малювання на папері.

12. Миловаріння. Досить новий, але користується величезним успіхом у жінок вид рукоділля. Продаж мила власного виготовлення сьогодні вважається прибутковою справою.

13. Робота з деревом. Тут найяскравішими будуть різьблення і випалювання.

14. Ліплення і гончарне ремесло. З полімерної глини умільці роблять дуже гарні прикраси. Не менш цінуються зараз і роботи гончарів.

З такого розмаїття видів рукоділля, кожен зможе вибрати собі цікаве заняття і своїми руками створити справжній шедевр.

Теги: вид, хобі, захоплення, рукоділля

Француженки, німкені, слов'янки, шведки @. @

�����������, �����, ��������, ������...
% За багато століть на адресу жінок було сказано багато гарних слів. Жінкою захоплюються і захоплюються, їй присвячують вірші та пісні, але при цьому мало хто може зрозуміти її. І це не залежить від національності. І француженка, і російська, і японка, і німкеня є загадкою для чоловіків. Вони одночасно схожі і кардинально відрізняються один від одного.
% Статті за темою «Француженки, німкені, слов'янки, шведки @. @» %
Француженки, німкені, слов'янки, шведки @. @
% Російська дівчина Бонда %
% На те, як жінка поводиться в суспільстві, як ставиться до сім'ї і роботі, великий вплив, звичайно ж, надають традиції і культура її країни. Існує багато стереотипів, які стверджують, які якості притаманні жінці тієї чи іншої національності. Наприклад, вважається, що німкені дуже пунктуальні, і одним з головних моментів в їх житті є кар'єра.%

Француженки визнані найсексапільнішими жінками на світі. Вони знають, як пов'язати, шарфик так, щоб перехожі оберталися їм у слід. При цьому не можна сказати, що французькі дівчата відрізняються зовнішньою красою. Тут пальма першості належить слов'янок.

Якщо говорити про сімейні стосунки, то в Японії дотримуються старих традицій і правил. Чоловіка дівчині підшукують або батьки, або навіть колеги по роботі. У багатьох компаніях організовані спеціальні служби знайомств, метою яких є знайти пару холостим людям. Але, незважаючи на такі звичаї, японки - хороші дружини, господині і матері. У них вдома завжди панують порядок і чистота, особливо на кухні.

Європейські жінки більш демократичні у відносинах з протилежною статтю. Француженки, наприклад, не прагнуть оформляти стосунки, так як у випадку розлучення доведеться сильно витратитися на адвоката. Схоже ставлення до шлюбу існує і у шведок. А серед німецьких жінок багато самотніх матерів, а якщо навіть є пара, то найчастіше господарство ведеться окремо, але при цьому в будинку все лежить на своїх місцях, на полицях немає ні пилинки, ні мусорінкі.

А ось англійки мало приділяють часу домашнім турботам, для них кар'єра стоїть на першому місці. З цієї ж причини влаштовувати своє особисте життя вони починають після 30 років. Слов'янські жінки вважаються хорошими господинями. У них завжди приготований смачний обід, в будинку панують затишок і порядок, вони постійно готові приділити увагу чоловікові й дітям. Головним недоліком східнослов'янських дівчат визнається їх балакучість. Особливо це відзначають чоловіки-іноземці, які звикли до іншого стилю поведінки.

Відмінності між жінками різних національностей є навіть в тому, як вони роблять покупки. Так, шведки рідко вибираються в магазини. Зазвичай всі покупки роблять їхні чоловіки. Але рази два на рік шведські жінки збираються з подругами і пару тижнів щодня відвідуються різні розпродажі. Французькі жінки більше люблять хвалитися своїми кулінарними досягненнями, ніж обговорювати покупки, але от на шаликах, парфум, нижній білизні вони ніколи не економлять.

Англійки дуже люблять ходити на блошині ринки, де їм вдається іноді купувати унікальні речі. А ось німкені до відвідування магазинів підходять відповідально: вони кілька разів можуть обійти супермаркет, перш, ніж приступити до вибору товару.

Японки займаються покупками самі і ніколи не просять про це мужів. В Японії не прийнято, щоб сумки з продуктами ніс чоловік, це входить в обов'язок жінки, і, зустрівшись випадково на вулиці, дружина не віддасть пакети чоловікові. Українки та інші слов'янські дівчата визнані найбільшими любительками шопінгу. Але варто віддати їм належне, вони примудряються знаходити речі за найнижчими цінами.%

Додаткові джерела:

  • Француженки, німкені, слов'янки, шведки @. @
% Автор:Ольга Безручко

Теги: японка, слов'янка, шведка, німкеня, француженка, англійка