Весільне плаття Анджеліни: Versace + дитяча творчість

% 23 серпня відбулася одна з найбільш довгоочікуваних зіркових весіль - Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Деталі церемонії починають розкриватися, і сьогодні в журналах Hello і People з'явилися перші фото весільного плаття Анджеліни. %
��������� ������ ���������: Versace + ������� ����������
% Сукня для Анджеліни зшив Луїджі Масси, дизайнер будинку Versace, а над його оформленням попрацювали діти - Шайло, Пакс, Захара, Вів'єн, Нокс і Меддокс. Поділ з невеликим шлейфом і фата прикрашені маленькими дитячими малюнками - квітами, чоловічками, тваринами.
% Анджеліна також згадала, що Луїджі дли них як член сім'ї, тому і пошиття сукні могла довірити тільки йому. Луїджі, будучи добре знайомим з сім'єю, вирішив залучити до творчої роботи дітей, в результаті чого сукня стала по-справжньому в дусі Анджеліни.
% Бред Пітт був одягнений в костюм зі свого гардероба, але забув краватку. На допомогу знову прийшли діти - довелося позичити краватку у сина.
Весільне плаття Анджеліни: Versace + дитяча творчість
Весільне плаття Анджеліни: Versace + дитяча творчість

Як оформити кулінарну книгу

% Яна Болдіна, автор JustLady. % % %
��� �������� ���������� �����
% Для оформлення кулінарної книги слід звести до загального візуальний ряд гарнітуру, використовувану в основній частині і для заголовків, розмір шрифту, принципи верстки і всі ілюстрації. Якщо фотографій, малюнків та інших зображень планується досить багато, їх краще підписувати.
% Статті за темою «Як оформити кулінарну книгу» %
Як оформити кулінарну книгу
% Кулінарна книга спокусниці %
Як оформити кулінарну книгу
% Як зацікавити дитину книгами %
Як оформити кулінарну книгу
% Як оформити коробки для зберігання речей %
Як оформити кулінарну книгу
% 6 порад початківцю кулінарові %

При оформленні кулінарної книги головну увагу слід приділити ілюстраціям. Їх унікальність, барвистість, опрацювання деталей - в цій справі важливо все. Коли мова йде про оформлення вступної частини, що оповідає про загальні аспекти гастрономії або відкривають завісу в ту тему, якій присвячена книга, можна використовувати абстрактні фотографії.

Ідеально будуть виглядати красиві знімки фермерських харчових виробництв, скажімо, Франції чи Італії. Читачі завжди охоче розглядають ілюстрації, які є як би передвісником очікує їх гастрономічної подорожі. Наприклад, якщо в кулінарній книзі йдеться про страви з м'яса, резонно в водної частини помістити фотографії зреющих окостів або фермера, набивають ковбаси. У книзі, присвяченій страв з молочних продуктів, в водної частини доречно оформлення за допомогою зображень пасуться корів, доярок, суша на стелажах сирних голів.

Окремого слова заслуговує оформлення в стилі покрокової фотозйомки, яке являє собою візуальний майстер-клас з приготування страв. Особливо цінні фотографії іменитого шеф-кухаря, який демонструє ту чи іншу технологію. Такі кулінарні книги завжди користуються підвищеною увагою гурманів і любителів гастрономічного мистецтва.

Звичайно, ці фотографії повинні бути не тільки добре опрацьованими, без відблисків і тіней, а й відрізнятися композицією. Все-таки дані зображення беруть участь в оформленні, а не зняті кухарем-аматором для того, щоб викласти їх в інтернеті або похвалитися перед знайомими.

Для оформлення кулінарних книг зазвичай використовуються фото, виконані у форматі tiff з роздільною здатністю від 300 dpi. Додаткові вимоги залежать від друкарні, у якій книга буде надрукована, а також - способу друку.

Теги: фотографія, книга, зображення, оформлення

Інша Кіра Найтлі в новій фотосесії The Guardian

% Перед виходом фільмів «Гра в імітацію» і «Дитинка» Кіра Найтлі, щаслива і успішна актриса, знялася в незвичайній фотосесії спеціально для The Gardian і тим самим натякнула своїм глядачам на те, що крім сформованого образу є ще й інші сторони її особистості.
������ ���� ������ � ����� ��������� The Guardian
% Художні образи Кіри Найтлі відобразив відомий художник-портретист Надав кандьор. Зачіскою займалася Еймі Хершан, а макіяж актрисі робила Ліза Елдрідж, перетворивши її в гіпсову статую з помітним асиметричним макіяжем, який нагадує глядачеві про те, що в однієї особистості можуть бути дві сторони.
Інша Кіра Найтлі в новій фотосесії The Guardian
Інша Кіра Найтлі в новій фотосесії The Guardian
Інша Кіра Найтлі в новій фотосесії The Guardian

Влад Лісовець: біографія дизайнера

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
���� �������: ��������� ���������
% Владислав Васильович Лісовець - російський стиліст, перукар, дизайнер, теле- і радіоведучий. Лісовець в 1994 році переїхав до Москви, працював у Телецентрі «Останкіно», був стилістом в групі «Агата Крісті». На сьогоднішній момент володіє салоном «СONTORAhair style», з весни 2008 року є ведучим ток-шоу «Жіноча форма» на каналі «Домашній». Влад зараз веде нову програму «Тиждень стилю».
% Статті за темою «Влад Лісовець: біографія дизайнера» %
Влад Лісовець: біографія дизайнера
% Влад Топалов: біографія %
Влад Лісовець: біографія дизайнера
% Капелюшки та наряди на скачках Monte Carlo: вибираємо кращі %
Влад Лісовець: біографія дизайнера
% Всеволод Соколовський: На біс! %
Влад Лісовець: біографія дизайнера
% Подорож в замок графа Дракули %

Владислав Васильович Лісовець народився 9 серпня 1972 Баку, Азербайджан. З дитинства любив займатися хореографією, тому й закінчив балетну школу. Отримав музичну освіту. Освоїв професію перукаря і стиліста. Має диплом СГУ за спеціальністю «психолог».

У 1994 році приїхав до Москви у відпустку і через деякий час вирішив залишитися. Влаштувався працювати в звичайну перукарню, але з часом у нього з'явилися незвичайні пропозиції, наприклад, знятися в кліпі групи «Агата Крісті». Так в списку знайомих опинилися багато «зірки». Треба зауважити, незадовго до цього він дав своє перше інтерв'ю в програмі «До 16 і старше». Пізніше прийняв пропозицію від Крістіни Орбакайте на участь у її кліпі. А через пару років і зовсім відомий стиліст, звернувши увагу на модельну зовнішність Влада, запропонував йому працювати моделлю. Але, коли дізнався про його перукарському таланті, запропонував роботу в салоні. За цей час Влад встиг знятися в ряді кліпів (більше 50-ти) і побути стилістом у ряду знаменитостей.

Йому не хотілося бути звичайним перукарем, не бажав він і трудитися у когось, тоді він прийняв остаточне рішення піти з салону і відкрити свою власну справу. Незабаром він відкрив у центрі Москви на вулиці Сретенка власну «Перукарню контору». Творець за природою і прихильник краси, Влад Лісовець знаходить у своїй роботі головним те, що він робить людей красивими. Він зовсім не прагнути працювати виключно і тільки з красивими обличчями. Навпаки, набагато більший інтерес для нього представляють особи цікаві, а не красиві. Його приваблює в людині харизма. Лісовцю завжди цікаво змусити світ побачити його очима чи інша особа, щоб безліч людей розгледіли те, що один він бачить.

Серед клієнтів Влада можна зустріти музикантів проекту «Омега», групу «Блестящие», ві-джея Аріна Махова, Ірину Понаровську, Валерія Леонтьєва, Тетяну Вєдєнєєву, Аніту Цой, модельєрів Дмитра Логінова і Аню Чистову, візажиста Наталю Власову, співачку Славу, Ганну Седакову , Жанну Фріске.

Влад Лісовець разом зі своєю дружною командою майстрів «Парикмахерской контори» співпрацює з російськими Тижнями моди. Влад зробив перший крок до освоєння нової для себе ролі - ролі актора. Йому було запропоновано зіграти модного стиліста в серіалі «Татусеві дочки».

Теги: перукар, дизайнер, біографія, стиліст, влад, Лісовець, владислав