Запахи, які збуджують чоловіків

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
������, ������� ���������� ������
% Жінкам ще в давнину було відомо, які аромати можуть залучати чоловіків і посилювати їх сексуальне бажання. Але і сучасним дамам варто взяти собі на замітку кілька засобів, які допоможуть урізноманітнити інтимне життя і додати трохи більше пристрасті у відносини.
% Статті за темою «Запахи, які збуджують чоловіків» %
Запахи, які збуджують чоловіків
% Запахи, які збуджують %
Запахи, які збуджують чоловіків
% Запахи, які приваблюють чоловіків %
Запахи, які збуджують чоловіків
% Возбуждающие аромати %
Запахи, які збуджують чоловіків
% Возбуждающие кошти для чоловіків і жінок %
% Одним з найпопулярніших засобів, яке використовувалося для посилення сексуального бажання чоловіків, є рожеве масло. Сама Клеопатра користувалася ним, коли хотіла залучити представників сильної статі і підкорити їх серця. Якщо ви з тієї чи іншої причини не хочете користуватися цим ефірним маслом, прикрасьте свою зачіску або одяг свіжим бутоном червоної троянди або додайте пелюстки цієї квітки при оформленні романтичного інтер'єру.%

Збудливо діють аромати жасмину, бергамота, цитрусових і сандалу. Перед побаченням ви можете прийняти ванну з цими ефірними маслами або обполоснути волосся водою, в яку додано декілька крапель. Такі аромати часто благотворно впливають не тільки на чоловічу потенцію, але і на жіноче сексуальне бажання, так що пристрасть буде взаємною. Якщо ви готуєте побачення будинку, то можете використовувати аромалампи та спеціальні свічки, але стежте за тим, щоб запах не був занадто важким. В іншому випадку до кінця побачення у вас або вашого партнера може початися головний біль.

Найчастіше на чоловіків сильно діють аромати мускусу і іланг-ілангу. Обидва цих запаху володіють дурманним, раскрепощающим, п'янким дією. Вони сприяють позбавленню від хвилювань і страхів, які можуть бути пов'язані з інтимною близькістю, а також підсилюють чоловічу потенцію і сексуальне бажання обох партнерів. Якщо ви хочете звести чоловіка з розуму і провести з ним ніч, повну пристрасті, спробуйте використовувати один з цих ароматів.

Яке б засіб ви не вибрали, пам'ятайте, що запах повинен бути тонким, ледь вловимим, але не дуже сильним і тим більше не різким. Також варто знати, що реакція на аромати у людей може бути різною, притому це залежить не тільки від уподобань, а й від деяких асоціацій, приємних або неприємних спогадів. І, нарешті, використовуючи різні аромати для збудження чоловіків, не забувайте, що найдієвішим афродизіаком залишається ніжний запах чистого жіночого тіла.

Теги: чоловік, аромат, афродизіак

Історія виникнення в'язання гачком

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
������� ������������� ������� �������
% В'язання гачком вже багато сторіч не втрачає своєї популярності. На відміну від наших бабусь, завдяки інтернету ми маємо доступ до книг з в'язання будь-яких народів світу, і можемо проводити вечори хоч над ірландським мереживом, хоч над амигуруми - новомодним японським захопленням в'язанням брелків у вигляді забавних звіряток. Можна сказати, що в'язання гачком популярно у всіх країнах світу, але все ж цікаво, коли воно виникло і де.
% Статті за темою «Історія виникнення в'язання гачком» %
Історія виникнення в'язання гачком
% В'язання гачком для початківців: берет %
Історія виникнення в'язання гачком
% В'язання дитячих речей: схеми %
Історія виникнення в'язання гачком
% В'язання гачком дітям: різні варіації шапочок %
Історія виникнення в'язання гачком
% В'язання %

Поки що вчені не можуть прийти до єдиної думки на цей рахунок. Існує версія, що в'язання гачком було відомо ще в ті часи, які описує Гомер у своїй «Одіссеї». Як відомо, в очікуванні Одіссея Пенелопа ткала головний убір, а за ніч розпускала рукоділля. Однак Вільям Фелкин, що писав в 19 столітті праця про виникнення панчіх, припустив, що це була лише прикра помилка перекладача, і Пенелопа НЕ ткала полотно, а в'язала його. Справді, розпустити за ніч тканину таким чином, щоб ніхто нічого не запідозрив, неможливо, а ось в'язання - цілком. Однак, це тільки припущення.

На дійшли до нас єгипетських картинах і фресках єгиптяни зображуються в обтягуючих сукнях, які були явно пов'язані. А в одній з гробниць фараона був знайдений дитячий носок! Достеменно відомо, що в IV-V ст. н.е на території Сходу в'язання було широко поширене. На території Нового Світу в'язання виникло ще раніше - найдавніші в'язані речі датуються III століттям н.е.

У IX столітті в'язання проникло в Європу, де відразу ж обзавелося своїми шанувальниками серед знаті. Так, у королівських осіб та їх наближених користувалися популярністю в'язані панчохи. У цей час в'язанням займалися в основному чоловіки, а жінкам покладалися лише підсобні роботи.

У Росії широке поширення в'язання отримало в кінці 19 століття, але займатися ним стали жінки. Гачки в той час були металеві, загострені з одного кінця. Схемами не користувалися, а перев'язували вже готові вироби. Найбільш популярними мотивами у наших предків були квіткові та геометричні фігури.

Теги: гачок, історія, в'язання, походження, виникнення

Кейт Міддлтон знову вагітна

% Офіційне джерело Букінгемського палацу підтвердив чутки про те, що герцог і герцогиня Кембриджські знову стануть батьками.
���� �������� ����� ���������

Як повідомляє джерело, в однорічної принца Джорджа з'являться відразу дві сестри - принцеса Кейт чекає дівчаток-близнят. Герцогиня вже додала у вазі 5 кг і, як і в першу вагітність, сильно страждає від токсикозу.

Термін, на якому знаходиться дружина принца Вільяма, не уточнюється, проте ще в травні, бажаючи спростувати чутки про свою вагітність, Кейт публічно випила склянку віскі.

Нагадаємо, що молода титулована сім'я виховує сина - принца Джорджа Олександра Луї, який з'явився на світ 22 липня 2013 і є третім претендентом у черзі на британський престол після принців Чарльза і його сина Вільяма.

Незвичайні хобі для дівчат

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
��������� ����� ��� �������
% На відміну від роботи, хобі - той вид діяльності, за який людина не отримує грошей і яким займається виключно за власним бажанням. У ньому проявляється вся творча сутність людини і додатково - деякі риси характеру. Терплячі і допитливі збирають колекції, активні займаються спортом і танцями, налаштовані на творення займаються декоративним або декоративно-прикладним мистецтвом. Дівчата, в силу деяких особливостей характеру, як правило, вибирають спокійні види хобі, але є і виключення.
% Статті за темою «Незвичайні хобі для дівчат» %
Незвичайні хобі для дівчат
% Поезія: хобі чи професія? %
Незвичайні хобі для дівчат
% Незвичайні весільні сукні %
Незвичайні хобі для дівчат
% Незвичайні способи схуднути %
Незвичайні хобі для дівчат
% Незвичайні образи для фотосесії %

Теги: дівчина, хобі, вітраж, захоплення, скрапбукінг