Зіркові пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова

% Дорош Юлія, автор JustLady. % % %
�������� ����: ������� ������ � ������ ���������
% Про любов телеведучого Дмитра Діброва до молодих моделям повідомляє вся світська хроніка. Не встигнувши розлучитися з однієї юної красунею, він тут же одружився з іншою. Так чи проста ця історія?
% Статті за темою «Зоряні пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова» %
Зіркові пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова
% Біографія зірки: Дмитро Дібров %
Зіркові пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова
% Персона: Поліна Дерипаска %
Зіркові пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова
% Сяйво зірок: Поліна Гагаріна %
Зіркові пари: Дмитро Дібров та Поліна Наградова
% Колекціонер або збирач %

Дмитро Дібров з молодою дружиною Поліною Наградова ретельно приховують свою історію кохання та знайомства, вона обплутана чутками і плітками. Здавалося б, все просто - одружився з двадцятитрирічної Саші Шевченко, пожив - не сподобалося. Шлюб на швидку руку, а молоді пішли в ЗАГС після третього побачення, рідко закінчується добре. Ось і вирішив помститися Олександрі за сварливий характер - ледь розлучився і одружився на іншій, ще молодше. Преси на весіллі було дуже багато, і Саша Шевченко не могла не помітити щасливі обличчя Діброва та Наградова, що дивляться на неї з усіх обкладинок журналів.

Виявляється, не так все і просто. У пресу проникли чутки про те, що Дібров і Наградова йшли до свого шлюбу довгих два роки. При цьому виходить, що один з цих двох років він був одружений на Сашкові Шевченко. Одного разу, в 2007 році, юна й амбітна сімнадцятирічна модель Поліна Наградова потрапила на конкурс краси «Beauty of the Body». У журі сидів відомий телеведучий Дмитро Дібров. Поліна підкорила чоловіка своєю красою, витонченою фігурою і пишними грудьми. Після конкурсу на банкеті вони розговорилися. Дібров не відходив від Поліни ні на крок, доглядав за нею і робив компліменти. Так почався їхній роман.

Ніхто, крім двох не знає, яка чорна кішка пробігла між ними, проте через якийсь час пара розлучилася. Дмитро на одному зі світських вечорів з'явився з новою супутницею - Сашком Шевченко. Через три побачення він зробив їй пропозицію. Дівчина, не роздумуючи, погодилася. Це була скандальна весілля. По-перше, з'ясувалося, що Саша є хоч і далекій, але все ж родичкою Діброву, а по-друге, він перетворив весілля на фарс, приїхавши до ЗАГСу на байку в козацькому костюмі. Видно було, що наречена незадоволена, не про це вона мріяла з дитинства.

Виходить, що одруженням на Сашкові Дібров мстився Поліні, а не навпаки, тому так несерйозно і ставився до цього шлюбу - адже для нього це була всього лише гра. Молоді постійно привертали увагу преси, охоче роздавали інтерв'ю, висвітлюючи навіть ті подробиці особистого життя, які прийнято зберігати за сімома замками. І незабаром, після чергового скандалу, Саша зібрала речі і поїхала жити до подруги. З'ясувалося, що за час шлюбу з Сашею Дібров знову возз'єднався з Поліною і навіть встиг познайомитися з її батьками. Телеведучий не став повертати свою молоду дружину, а, навпаки, із задоволенням підписав документи про розлучення. Чи не в той же день вони з Поліною подали заяву в Грибоєдовський ЗАГС міста Москви.

Через місяць відбулося їх весілля, вона була досить урочистій, святкування проходило в одному з кращих ресторанів, а костюми нареченого і нареченої обійшлися їм зовсім не дешево. На наступний день пара полетіла до Франції на медовий місяць, а невдовзі в пресі зарясніли нові заголовки - Поліна Наградова чекає дитину. Були домисли, що це і стало причиною швидкого розставання Дмитра з Олександрою та термінової одруження на Поліні. Як би там не було, в лютому на світ народився хлопчик, якого назвали Олександром на честь батька Дмитра. Це третя дитина Діброва та первісток Поліни. Перші дві дитини телеведучого - син Денис і дочка Лада народжені в різних шлюбах і проживають окремо від батька, відвідуючи його в Москві. З колишніми дружинами Дмитро зберіг дружні стосунки, не рахуючи Саші Шевченко.

Теги: дитина, пара, третій, дмитрий, полин, Дібров

Особисте життя Віри Брежнєвої

������ ����� ���� ���������
% Відома співачка народилася в бідній родині, тому з самого дитинства пізнала всі тяготи життя і знала ціну кожної заробленої копійки. Вона ще в дитинстві вирішила, що піде працювати і заробить багато грошей, щоб утримувати свою велику сім'ю.
% Статті за темою «Особисте життя Віри Брежнєвої» %
Особисте життя Віри Брежнєвої
% Секрети краси Віри Брежнєвої %
Особисте життя Віри Брежнєвої
% Творча особистість: улюблені люди Віри Брежнєвої %
Особисте життя Віри Брежнєвої
% У чому феномен краси Віри Брежнєвої? %
Особисте життя Віри Брежнєвої
% Віра Брежнєва: секрети краси і чарівності %

А почала вона працювати з прополки влітку в радгоспі, туділась і посудомийкою в барі. Звичайно ж, школу доводилося прогулювати. Всі зароблені гроші йшли на купівлю їжі. Ні про які романах або любові мови взагалі років до сімнадцяти не було, так як вільного часу не вистачало, та й втомлювалася на роботі дуже сильно. Пізніше вона влаштувалася працювати нянею, так як дуже любила дітей. Ось тоді й виникло бажання народити свою дитину і завести сім'ю.

Років у вісімнадцять Віра зустріла молодого чоловіка, який і став батьком її першої доньки Соні. Подружнє життя дівчини протривала не довго, але це абсолютно не засмутило її. Адже вона була впевнена, що сама вирішить всі свої проблеми.

Будучи вагітною, вона дуже любила слухати пісні групи «ВіаГра», і кожен раз ловила себе на думці, що дуже хоче співати разом з ними. І її мрії в один момент стали дійсністю. Прийшла на кастинг, і її відразу затвердили - на стала солісткою групи «ВіаГра». Ось так і почалися нескінченні гастролі, репетиції та виступи.

Все так же не було часу на особисте життя, але зовсім недавно подейкували про серйозні стосунки Віри Брежнєвої з Михайлом Кіперманом, який є підприємцем і генеральним директором великої телефонної компанії. Однак під час цього бурхливого роману з Вірою він був ще одружений і обіцяв розвестися заради неї. Але дива так і не відбулося, і вони розлучилися, хоча ходили чутки, що вона була вагітна від нього, але через нещасного випадку на гірському курорті у неї стався викидень, і саме тому вони й розійшлися. Після цього Віру Брежнєву все частіше стали помічати в суспільстві молодого чоловіка на ім'я Максим. І

В даний час вона є однією з найбагатших і найпривабливіших наречених. Зараз Віра Брежнєва зустрічається з Ігорем Коломийським, який є одним з найбагатших людей України. За чутками вони складаються ось уже кілька місяців у шлюбі і проживають разом у великій квартирі, яка розташована в центрі Києва, з ними ж живе і дочка Соня від першого шлюбу. Коли вона вже була вагітна вдруге, то продовжувала зніматися у відомому фільмі «Любов у великому місті», який користується великим успіхом. Стало відомо, що після зйомок цього фільму Брежнєва народила Ігорю Коломийському дочку.

Творча кар'єра Віри триває, вона стала виступати з сольною кар'єрою і записала багато нових пісень, які користуються популярністю.

Теги: життя, біографія, брежнєв

Сімейне життя Дмитра Харатьяна

�������� ����� ������� ���������
% Дмитру Харатьяну пощастило народитися із зовнішністю «вічного хлопчика», і досі багато хто бачить його лише хоробрим Олексія Корсака і зовсім не віриться, що популярному акторові вже виповнилося 50.%
% Статті за темою «Сімейне життя Дмитра Харатьяна» %
Сімейне життя Дмитра Харатьяна
% Дружини і подруги відомих футболістів %
Сімейне життя Дмитра Харатьяна
% Весілля знаменитостей 2011 %

Зрілий вік змінив світовідчуття Харатьяна, і тепер актор не приховує, що на перше місце ставить сімейні цінності, дружину і дітей.

Але він далеко не завжди був таким. Дмитро одружився в перший раз ще в роки студентства на своїй однокурсниці по Щепкинское училищу - Марині. Як згадує сам актор, він був зовсім не готовий до сімейного життя, йому в ту пору набагато більше хотілося творчої самореалізації, ніж затишних сімейних вечорів. Він і Марина зовсім не підходили один одному за характером і темпераментом, але все ж пара протягом декількох років прагнула зберегти сім'ю.

Не зміг 24-річний батько випробувати повною мірою і радості батьківства, коли в 1984 році народилася дочка Саша. Зовні Харатьян прагнув виконувати всі функції та обов'язки зразкового чоловіка і батька, але внутрішньо вкрай обтяжувався своєю несвободою. Додатково до цього Дмитро став часто випивати. Перша дружина пішла від Харатьяна буквально за кілька місяців до обрушилася на актора слави після виходу на екрани легендарних «Гардемаринів». Фактично, Дмитро повторив вчинок, який не міг пробачити своєму батькові, залишити сім'ю, коли дочці було всього 4 роки.

Але Харатьян вважає, що його сьогоднішнє щастя було б неможливо без цього сумного досвіду. Обоє з подружжя, розлучившись, знайшли своє справжнє щастя. Саме перша сім'я застерегла від багатьох помилок, навчила цінувати хороше.

Новий шлюб склався пізніше, коли Дмитро вже знав, що хоче від життя, і оточуючих, може бути, тому Дмитро і його друга дружина, за іронією теж Марина, і теж актриса, разом уже 14 років. У другій родині у Дмитра з'явився син Іван.

Зараз діти Харатьяна вже зовсім дорослі. Дочка не пішла по стопах батька і стала економістом, але тато досі проводить з Олександрою хоча б кілька днів відпустки. 13-річний Іван уже почав акторську кар'єру.

Дмитро не вважає, що діти повинні бути обов'язково схожі на нього. Він поважає свободу їх вибору, особистісні якості. Головним виховним прийомом Харатьян-батько вважає власний приклад.

У новій дружині Марині актор знайшов справжній ідеал жіночності та лагідності, а гастрольний графік, що змушує його іноді чекати тижні і місяці нової зустрічі з коханою, не дає подружжю охолонути і втомитися один від одного.

Теги: сім'я, життя, дмитрий, Харатьян